• Yeni
Zımpara Bloğu ile Zımpara Kağıdı Çeşitleri, 60 Yaprak Islak Kuru zımpara Kağıdı Seti 60-2000 Girt Zımpara Kağıtları Araba Ahşap Alçıpan Parlatma Bitirme için El Zımparası ile 8. 3x4 inç (60, Büyük)
zoom_in

Zımpara Bloğu ile Zımpara Kağıdı Çeşitleri, 60 Yaprak Islak Kuru zımpara Kağıdı Seti 60-2000 Girt Zımpara Kağıtları Araba Ahşap Alçıpan

₺ 44.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

➤Geniş Zımpara Kağıdı Çeşitlerimiz 60/80/100/150/240/320/500/1000/1500/2000 Grit Islak Ve Kuru Zımpara Kağıdı 60 Sayfa İçerir, Her Bir Kum 6, Bu Zımpara Çeşitleri Özellikle Yaygın Olarak Kullanılan En Kullanım Senaryoları Karşılamak, Ya Da Kum Bu Mükemmel Çok Yönlü Set, Sıradan Bir Kullanıcı İçin Harika Olacaktır Emin Değilseniz. ♦ Zımpara Bloğu Abs Sert Plastikten Yapılmıştır, Hafif Parlaktır Ve Temizlenmesi Kolaydır.Boyut Elinize Mükemmel Uyum Sağlar, Bu Da Uzun Süre Tutmanız İçin Uygundur, Avucunuzdaki Ve Kolunuzdaki Basıncı Azaltır.El Zımparalama İçin Mükemmeldir.Bu Zımpara Kağıdı Bloğu Zımpara Kağıdını Sabitlemek İçin Klipsler Kullanır, Zımpara Kağıdının İki Yan Klips Panosu Gibi Bloğa Takılması Son Derece Kolaydır, Böylece Zımpara Kağıtları Hızlı Bir Şekilde Ayarlanabilir, Değiştirilebilir. ♦ Kum Kağıdı Su Geçirmez Silisyum Karbürden Yapılmıştır, Elektroliz Aşındırıcı Parçalar Düzgün Ve Sağlamdır Ve Arka Kağıt İyi Yırtılma Direncine Ve Esnekliğe Sahiptir.Islak ve kuru kullanabilirsiniz.İyi Parlatma Etkisi, Yüksek Verimlilik Ve Uzun Ömür.Zımpara Kağıdı, Çeşitli Zımparalama İhtiyaçlarının Boyutunu Karşılamak İçin İsteğinize Göre Kolayca Kesilebilir. ♦ Zımpara Çeşitler Set Mükemmel Fit Kum Kağıt El Aracı.Zımpara Blokları, Alçıpan Onarımı Onarımı İçin Kullanılır.El Gönderen İçin Araba Çizik Onarım, Far Restorasyon, Plastik, Boyama, Parlatma Çim Bitirme Metal.Arabalar İçin Zımpara Kağıdı. ♦Garanti Bu Islak Kuru Zımpara Kağıdı Ürün Yelpazesinden Herhangi Bir Memnuniyetsizliğiniz Varsa, Lütfen Bizimle İletişime Geçmekten Çekinmeyin, İsteklerinize Göre Değiştireceğiz Veya İade Edeceğiz.Ürün Paket Miktarı : 60 / Boyut : Büyük.

Kategorideki en iyi teklifler..