• Yeni
Köşe Zemin Lambası-RGB Renk Değiştirme Mood Aydınlatma Müzik Sync LED Modern Zemin Lambası, uzun Boylu Ayakta Lamba ayak Glow ile Bluetooth Uzaktan Akıllı App Kontrolü için Oturma Odası, Yatak Odası, Parti (1)
zoom_in

Köşe Zemin Lambası-RGB Renk Değiştirme Mood Aydınlatma Müzik Sync LED Modern Zemin Lambası, uzun Boylu Ayakta Lamba ayak Glow ile Bluetooth

₺ 202.77

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

7. RGB ayaklı Lamba + Üç tarafı ışıldama + Yüksek doygunluk LED bulunmalıdır Bipeoo köşe ayaklı lamba daha büyük bir alanda daha güzel aydınlatma efekti mevcut olan tüm üç tarafı ışık yayarlar olabilir.+ 16 milyon renk ve 300+çoklu renk efektleri ( sıcak beyaz yakın) ve beyaz olmak üzere birleştirir.Seçilen 12 V LED şerit mükemmel renk ve doygunluk gösterebilir.Güçlü ışık kaynağı köşenizi aydınlatır ve harika bir yeni vibe verir. 【Üçlü Kontrol Yöntemi】 Bluetooth uygulaması aracılığıyla en sevdiğiniz rengi seçin-'Sihirli Fener', statik renkler veya dinamik çok renkli renk değiştirme efektleri arasında geçiş yapın, hızlandırın, yavaşlatın, loş hale getirin veya parlak hale getirin.Ayrıca led zemin lambasını 3-bottons kontrol kutusu veya uzaktan kumanda ile kolayca kontrol edebilirsiniz.(Pil dahil). 【Müziğinizi ve Mikrofon Modunuzu Senkronize Edin】 Köşe ayaklı lamba dahili yüksek hassasiyetli bir mikrofona ve müzik moduna sahiptir, böylece ruh hali aydınlatmasının rengi ve modu müzikle dans eder, eğlenceli, rahatlatıcı ve parti atmosferi yaratır. 【Zamanlayıcı Fonksiyonu ve Hafıza Modu】 Zamanlayıcı fonksiyonu, bunları önceden belirlenmiş bir zamanda otomatik olarak açıp kapatmanızı sağlar.LED köşe ışıkları son ayarlar modunu hatırlar ve tekrar kullanıldığında ayarı tekrarlamaya gerek yoktur. 63 "/ 160 CM boyunda renk değiştiren ayaklı lamba, bacak uzunluğu 17.1" / 43 CM.500.000 saate kadar süren birinci sınıf enerji tasarruflu LED ışıkları ile güçlendirilmiştir. 【Servis ve Garanti】 Bipeoo size 24 saat müşteri desteği ve 365 gün garanti hizmeti sağlayacaktır.Size yardımcı olmak için buradayız : herhangi bir nedenle sizin için işe yaramazsa , lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve 24 saat içinde size geri döneceğiz ve alışveriş yapmanızı kolaylaştıracağız.

Kategorideki en iyi teklifler..