• Yeni
Yumurta Sepeti, MALZEMELER Yumurta Depolama Sepeti EV DEKORASYON Mutfak Süslemeleri için Ev Dekorasyon için Mutfak Süsler Tatil hediye(kırmızı)
zoom_in

Yumurta Sepeti, MALZEMELER Yumurta Depolama Sepeti EV DEKORASYON Mutfak Süslemeleri için Ev Dekorasyon için Mutfak Süsler Tatil hediye(kırmızı)

₺ 292.47

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Mutfağınıza benzersiz bir stil ve işlev katar, böylece mutlu bir şekilde yemek pişirebilir ve hazırlayabilirsiniz.Bu dayanıklı demir sepet buzdolaplarında, kilerde veya mutfak tezgahlarında, dairelerde vb.Kullanılabilir.Sevimli dekoratif sepet saklamak içindir eggs.It ayrıca mutfağınızda iyi bir dekorasyon, sevimli ve kullanışlı.Yüksek kaliteli malzemeler kullanarak, güçlü ve dayanıklı, uzun bir servis ömrüne sahiptir.Bu yumurta sıralayıcısı, mutfağın iç tasarım stilini geliştirebilir ve mutfağın depolama alanını artırabilir.Özellik : 1. Sevimli dekoratif sepet saklamak içindir eggs.It ayrıca mutfağınızda iyi bir dekorasyon, sevimli ve kullanışlı.2. Mutfağınıza benzersiz bir stil ve işlev katar, böylece mutlu bir şekilde yemek pişirebilir ve hazırlayabilirsiniz.3. Bu yumurta sıralayıcısı, mutfağın iç tasarım stilini geliştirebilir ve mutfağın depolama alanını artırabilir.4. Bu dayanıklı demir sepet buzdolaplarında, kilerde veya mutfak tezgahlarında, dairelerde vb.Kullanılabilir.5. Yüksek kaliteli malzemeler kullanarak, güçlü ve dayanıklı, uzun bir servis ömrüne sahiptir.Şartname : Öğe Türü : Yumurta Depolama Sepeti Uses : Yükleme yumurta, mutfak süslemeleri, vb.Boyutu : Yaklaşık. 29. 5x24x24 cm / 11.6x9. 4x9. 4 inÇmalzeme : Demirpaket Listesi : 1 x Yumurta Depolama Sepeti1 x kapaknot : Manuel ölçüm, sadece referans içindir.

Item Type:
Egg Storage Basket
Uses:
Loading eggs, kitchen decorations, etc.
Size:
Approx. 29.5 x 24 x 24cm / 11.6 x 9.4 x 9.4in
Material:
Iron
Package List:
1 x Egg Storage Basket1 x Cover :
Manual measurement, for reference only. :

Kategorideki en iyi teklifler..