• Yeni
Zorunlu Dekor Rustik Ahşap Yüzer Raflar Duvara Monte Depolama Raf L Parantez ile ABD El Yapımı / 2 Set (Özel Ceviz, 24 x 5.5)
zoom_in

Zorunlu Dekor Rustik Ahşap Yüzer Raflar Duvara Monte Depolama Raf L Parantez ile ABD El Yapımı / 2 Set (Özel Ceviz, 24 x 5.5)

₺ 149.91

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Plan satın alma tarihinden itibaren başlar.Kazalardan, lekelerden, yırtılmalardan ve yırtılmalardan kaynaklanan ürün hasarları ilk günden itibaren karşılanır.Ürün arızaları ve arızaları üretici tarafından karşılandıktan sonra karşılanır. warranty.No onarım için ek maliyetler - parçalar, işçilik ve nakliye-hepsi dahildir.Kolay talep süreci-mobil uygulama, çevrimiçi veya telefon aracılığıyla 7/24 istediğiniz zaman talepte bulunun.İstediğiniz zaman iptal edin, ilk 30 gün içinde tam geri ödeme yapın.Hediyelerle devredilebilir. . MODERN MODERN RUSTİK GÖRÜNÜM! - Bu Şık Otantik Kaba Kesim Raflar, Banyonuzun, Yatak Odanızın, Ofisinizin veya Mutfağınızın atmosferine rustik ama modern bir his katacak!Bu raflar, en sevdiğiniz dekoru, fotoğrafları, bitkileri, kupaları sergilemek, kitaplık olarak kullanmak ve çok daha fazlasını sergilemek için mükemmeldir!15", 24" ve 36" Uzunluklarda mevcuttur!. INSTALL KOLAY KURULUM! - Ayrıntılı kurulum talimatlarımız ve videomuzla kurulum kolay bir esinti olacak!Tüm donanım pakete dahildir ve matkaba gerek yoktur!Yeni duvar ankraj tasarımımız sadece bir tornavida ile sheetrock'tan geçiyor ve kolayca 20 lbs tutuyor!Tüm donanım dahil ve bir matkap gerek yok!Yeni duvar ankraj tasarımımız sadece bir tornavida ile sheetrock'tan geçiyor ve kolayca 20 lbs tutuyor!Hiç paslanmayı önlemek için parantez üzerinde toz boyalı kaplama!. QUALITY EN YÜKSEK KALİTE! - Satın alabileceğiniz en kaliteli ahşap rafları satmaktan gurur duyuyoruz!Birinci sınıf yüzer raflarımız ev lekemizle tamamlandı.Bunlar yerel donanım mağazanızdaki panolar değil!. USA ABD EL YAPIMI! - Her ahşap raf elle boyanır ve burada ABD'de paketlenir!. WARRANTY ÖMÜR BOYU GARANTİ! - Bu ahşap rafları sevin yoksa sizden geri alırız, soru sorulmaz!Müşteri Destek 24 / 7 etrafında herhangi bir soru veya endişeniz cevap!.

Kategorideki en iyi teklifler..