• Yeni
JZYZ Nano Sprey Mini Taşınabilir El Yüz Vapur, USB Şarj Edilebilir Pil Işletilen Nano Serin Mist Sprey Yüz Mister, Cep Püskürtücü El Dezenfektanı Alkol Mist Difüzör Dezenfektan (Beyaz)
zoom_in

JZYZ Nano Sprey Mini Taşınabilir El Yüz Vapur, USB Şarj Edilebilir Pil Işletilen Nano Serin Mist Sprey Yüz Mister, Cep Püskürtücü El

₺ 26.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【Nano Comfortable Mist】 - Ultrasonik atomizer, yüz cildi tarafından anında emilebilen ve makyajınızı bozmayacak 0.3 um'de rahat bir sis çıkarır.Nano Teknoloji Ultrasonik Sis. 【Taşınabilir Cep Boyutu】 - JZYZ mini boyutlu yüz bay taşınabilir ve cebinizde, çantanızda ve sırt çantanızda vb. Serbestçe taşınabilir.Şarj edilebilir Güç kaynağı. 【Şarj edilebilir ve USB Powered】-Bu vapurdaki pil şarj edilebilir ve USB kablosuyla çalışır (Dahil).Güç bankası ve bilgisayar vb.Ile şarj etmek uygundur. 【Alkol Dezenfektanı için Kullanılır】-Bu püskürtücü alkol el dezenfektanı için kullanılabilir.Püskürtücüye %75 konsantrasyonun altında alkol ekleyin ve dezenfekte etmek için elinize püskürtün. 【günlük Kullanım için 30ml】 - 30ml depolama.Charing süresi 2 saattir.

Kategorideki en iyi teklifler..