• Yeni
Hann Yüz Steamer + Akne Temizleme Kiti, Profesyonel Sinüs Buhar Inhaler Yüz Cilt Nemlendirici Yüz Maskesi Spa Aromaterapi Difüzör ile (Klasik tip + Akne Temizleme Kiti, Pembe)
zoom_in

Hann Yüz Steamer + Akne Temizleme Kiti, Profesyonel Sinüs Buhar Inhaler Yüz Cilt Nemlendirici Yüz Maskesi Spa Aromaterapi Difüzör ile

₺ 77.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

♥ Son cilt yüz nemlendirici, derin gözenek temizleme ve tıkanıklık giderici, derin temizlik için gözenekleri açar.Profesyonel yüz. ♥ Yüz spa maskesi + burun sinüs buhar inhaler eki, izin favori uçucu yağ buharlaştırıcı olarak bir ev nemlendirici,ayarlanabilir buhar açılış. ♥ Kir, yağ makyajını gidermek için gözenekleri açar.ölü deri hücrelerini eritir, toner yapar.krem ve diğer besinler emilebilir. ♥ Günlük cilt bakımı, cilt aydınlatıcı kırışıklık giderme, siyah nokta akne için harika, ayrıca kötü soğukta tıkanmış burnu açmak için iyi. ♥ Yüksek kaliteli güvenli su buharlaştırıcı pot, otomatik kapanma fonksiyonu, yatmadan önce kullanırken uyumaya yardımcı olur, lütfen elektrik güvenliğine dikkat edin.Hann Sıcak Mist Yüz Steamer hakkında Hann Yüz steamer profesyonel bir sinüs buhar inhaler sauna Spa steamer, etkili bir şekilde siyah nokta, derin nemlendirici, kolay sökücü ve beyazlatma cilt temizleyebilirsiniz.Yüz maskesi yumuşak ve cildi korumak için silika jelden yapılmıştır.Bu ürün ithal iyon atomizasyon teknolojisini kullanır, su molekülleri küçüktür ve cilt tarafından emilmesi kolaydır.Damıtılmış suyun buharlaşması 20 saniye içinde güçlü bir buhar üretir.Nano iyon su buharı, su ikmalinin 20 katını üretebilir.

Kategorideki en iyi teklifler..