• Yeni
YUYTE 3 in 1 Hidrojen Oksijen Küçük Kabarcık Güzellik Enstrüman, profesyonel Cilt Temizleme Gençleştirme Makinesi Arındırmak Yüz Cilt Bakımı Güzellik Cihazı Güzellik Mağazaları ve Kişisel Kullanım için uygun(ABD)
zoom_in

YUYTE 3 in 1 Hidrojen Oksijen Küçük Kabarcık Güzellik Enstrüman, profesyonel Cilt Temizleme Gençleştirme Makinesi Arındırmak Yüz Cilt

₺ 1656.87

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Oksijen ve besin maddelerini cilde derinlemesine enjekte edebilir, su moleküllerini, nano ölçekli sprey parçacıklarını, güçlü penetrasyonu ve hızlı ikmali hızla parçalayabilir.Normal veya hassas ciltler veya sivilce, akne vb.Ciltler için uygundur.Siyah noktaları temizleyin, derideki derin kirleri temizleyin ve temizlik sırasında cilt için yeterli su molekülü sağlayın.Cildi beyazlatır, kırışıklıkları giderir, çene çizgilerini sıkılaştırır, göz torbalarını azaltır ve koyu halkaları iyileştirir, daha enerjik ve genç görünmenizi sağlar.Yüz mikro akım silindir kolu, ince saçların gevşemesini uyarır, kan dolaşımını teşvik eder, cildi kaldırır ve sıkılaştırır, cildin donukluğunu iyileştirir.Küçük kabarcık çalışma kolu, gözeneklerdeki kalıntıları temizler ve sebum, siyah nokta ve beyaz yağları emer ve temizler, serum enjekte ederek cilde besin sağlar.Şartname : Durum : %100 % Yeni Öğe Türü : Hidrojen Oksijen Küçük Kabarcık Güzellik Enstrüman Su Şişesi Kapasitesi : S1 su şişesi 400 ml, S2 su şişesi 400 ml, S3 su şişesi 400 ml, H2 su şişesi 400 ml Nasıl Kullanılır : 1. Ürünü açın. 2. Her aletin montajını tamamlayın. 3. Elektrik fişi takın. 4. Üst düğme-beslenme şişesini seçin, düğmedeki üçgen ok standarttır.S1, S2, S3, H2'den birini seçtikten sonra, ilgili beslenme şişesi tipinin kullanıldığı anlamına gelir. 5. Sol düğme-su miktarını ayarlayın, küçükler için minimuma çevirin ve büyükler için maksimuma çevirin. 6. Sağ düğme-su elektriğini ve mikro akım gücünü ayarlayın, küçük için minimuma çevirin ve büyük için maksimuma çevirin.Düğmeye basın-çalış / duraklat. 7. Seçilecek işlevi seçmek için ekrana dokunun.Çalışma paket Listesi : 1 x Ana bilgisayar 1 x Su Şişesi 1 x Su Şişesi 1 x S1 S2 S3 Su Şişesi H1 1 x Su Şişesi 1 x Hidrojen Oksijen Hidroelektrik Küçük Kabarcık 1 x Negatif Kutup 1 x Yüz Mikro-Akım Rulo Sapı 3 x Yumuşak Kafa 3 x Sabit Kafa 1 x Su Heykel 12 x Büyük İnce Lastik Halka Kafa 3 x Kalın Kauçuk Halka 1 x Küçük Siyah Kauçuk Halka 1 x Beyaz Kauçuk Halka 1 x Adaptör 1 x Plug 1 x Manuel Kolu Çalışan Kolu.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hydrogen Oxygen Small Bubble Beauty Instrument
Water Bottle Capacity:
S1 water bottle 400ml, S2 water bottle 400ml, S3 water bottle 400ml, H2 water bottle 400ml
How to Use:
1. Open the product. :
2. Complete the assembly of each instrument. :
3. Connect the power plug. :
4. The upper knob-select the nutrition bottle, the triangular arrow on the knob is the standard. After selecting one of S1, S2, S3, H2, it means that the corresponding type of nutrition bottle is used. :
5. Left knob-adjust the amount of water, turn it to MINIMUM for small, and turn it to MAXIMUM for large. :
6. Right knob-adjust the water electricity and micro current power, turn to MINIMUM for small, and turn to MAXIMUM for large. Press the knob-work/pause. :
7. Touch the screen to select the function to be selected. :
Package List:
1 x Host :
1 x S1 Water Bottle :
1 x S2 Water Bottle :
1 x S3 Water Bottle :
1 x H1 Water Bottle :
1 x Hydrogen Oxygen Hydroelectric Small Bubble Working Handle :
1 x Negative Pole Working Handle :
1 x Face Micro-Current Roller Handle :
3 x Soft Head :
3 x Hard Head :
1 x Water Sculpture Head :
12 x Large Thin Rubber Ring :
3 x Thick Rubber Ring :
1 x Small Black Rubber Ring :
1 x White Rubber Ring :
1 x Adapter :
1 x Plug :
1 x Manual :

Kategorideki en iyi teklifler..