• Yeni
SALUTUYA Köpek Maması Kaseleri, Yükseltilmiş Köpek Kaseleri, Orta Boy Köpekler, Kediler, Kolay Besleme veya İçme Suyu için Yavru Kediler için(Gök Mavisi)
zoom_in

SALUTUYA Köpek Maması Kaseleri, Yükseltilmiş Köpek Kaseleri, Orta Boy Köpekler, Kediler, Kolay Besleme veya İçme Suyu için Yavru Kediler

₺ 36.57

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

1.Evcil hayvan tarafından kolayca hareket ettirilmeyecek ve rahatça beslenmeyecek;. 4.Kolay besleme veya içme suyu için çoğu tel kafes için uygundur;. 5.Asılı paslanmaz çelik yiyecek ve su kaseleri kolay temizlik, doldurma veya çıkarma için çıkarılabilir. 3.Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmış yem kaseleri, kullanımdan sonra durulayarak veya silerek temizlenmesi kolaydır. 2.Bu dağıtıcı orta boy köpekler, kediler, yavru kediler ve diğer küçük evcil hayvanlar için uygundur, bu da beslenmeyi kolaylaştırır, evcil hayvanınızın beslenmesi için mükemmel bir seçimdir.Özellikler : 1. Evcil hayvan tarafından kolayca hareket ettirilmeyecek ve rahatça beslenmeyecek; 2. Bu dağıtıcı orta boy köpekler, kediler, yavru kediler ve diğer küçük evcil hayvanlar için uygundur, bu da beslenmeyi kolaylaştırır, evcil hayvanınızın beslenmesi için mükemmel bir seçimdir 3. Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmış yem kaseleri, kullanımdan sonra durulayarak veya silerek temizlenmesi kolaydır. 4. Kolay besleme veya içme suyu için çoğu tel kafes için uygundur; 5. Asılı paslanmaz çelik yiyecek ve su kaseleri kolay temizlik, doldurma veya çıkarma için çıkarılabilir.Özellikler : Durum : %100 % yeni Ürün malzeme : Plastik + paslanmaz çelik Boyutu : Yaklaşık Kase çapı 13.5 cm/5.31 inç 6 cm/2.36 inç yüksek İsteğe bağlı Renk : Pembe,mavi Uygulama kapsamı : Evcil hayvanlar için uygun kadar 8 kg Paket listesi : Kedi besleyici*1 Not : 1. Lütfen manuel ölçüm nedeniyle hafif hataya izin verin.Anlayışınız için teşekkürler. 2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Kategorideki en iyi teklifler..