• Yeni
Balık Tankı Manyetik Temizleme Fırçası, Akvaryum Çift Taraflı Cam Temizleyici Balık Tankı Cam Yosun Kazıyıcı Temizleyici Akvaryum Pencere Temizleme Mıknatıslar Fırça (M)
zoom_in

Balık Tankı Manyetik Temizleme Fırçası, Akvaryum Çift Taraflı Cam Temizleyici Balık Tankı Cam Yosun Kazıyıcı Temizleyici Akvaryum Pencere

₺ 80.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

VERİMLİ TEMİZLEYİCİ : Bu küçük ve pratik bir temizleyicidir ve diğer ağır sakarlardan daha verimlidir ones.It akvaryumunuzun içindeki yosunları ve pislikleri kolay ve hızlı bir şekilde temizleyeceğiz.SÜPER MANYETİK : Dış fırçayı silerek ve temizleyerek içini temizleyebilen daha güçlü ve daha güçlü manyetik kuvvetlerle, son derece temizlenmiş!.EL KAVRAMA tasarımı : İnsan odaklı tutamak tasarımı ve Ark tipi, tankın köşelerini sorunsuz bir şekilde dolaştırırken rahatlamak ve rahat hissetmek rahattır.GÜZEL VE PRATİK : Aerodinamik tasarım ve güzel şekil.40 cm-1.5 m balık tankı için uygun, cam kalınlığı 4-25mm balık tankı.Yüzer tasarım, ayrıldıktan sonra, doğal olarak suda yüzer.DAYANIKLI SU GEÇİRMEZ PLASTİK MALZEME : Yumuşak kıllarla, iç kısım akvaryum camını çizmeden hızlı ve verimli bir şekilde temizler. ●Bu Yüzen Mıknatıslı Balık Tankı Temizleyici, benzersiz insanlaşmış sap tasarımı, kullanımı kolaylaştırır ve batmaz.Çift temizleme yüzeyi balık tankı camının dışını ve içini temizleyin, silin ve temiz olun.Kazıyıcı ile akvaryumdaki yosun ve kir daha iyi giderilebilir.Size temiz ve güzel bir süs akvaryum balık tankı verin. ●Dostça Not-Kazıyıcı akvaryumun dibine geldiğinde, camı çizmemek için kumla birlikte taşımamaya dikkat edin. - Yüksek sıcaklığın manyetizmayı ortadan kaldıracağını bildiğiniz için lütfen yosun kazıyıcıyı yüksek sıcaklıktaki yerden uzak tutun. - Lütfen monitörler, televizyonlar, saatler, manyetik kartlar vb.Gibi her türlü manyetik ürün korkusundan uzak durun. - Kullanılmadığı zaman paslanmayı önlemek için lütfen temizleyiciyi uzun süre deniz suyuna koymayın. - Bu ürün güçlü bir emişe sahiptir, çocukların oynamasına izin vermeyin, parmaklarınızı kırpmaktan kaçının.9/4* Plastik + Mıknatıs Renk : Mavi + Beyaz İsteğe bağlı Türü : Küçük boy, Orta Boy, Büyük Boy Tipi Boyutu(cm/inç) akvaryum Temiz Fırça Malzeme özellikleri : Öğesi Türü : 5.6 (cm/inç) Maksimum Kalınlığı Akvaryum Uzunluğu Büyük 10.5 * .1 * 5 9.6 * 3.8 * daha Az 3.1 ya da 8mm/0.3 inç 40-80 15.7/ -31.5 Küçük 7 * 2.8 5.7/ * 1.5 * 2.2 6 mm veya daha Az/0.2 inç veya daha Az 40 cm / 15,6 inç veya daha Az Ağırlık : Yaklaşık* 2.0 8/ 3.8 * * 2.2 * daha Az 3.5 ya 10 mm/0,4 inç 60-150 23.6/ -59.1 Orta. 100-262g Paket Listesi : 1 * balık tankı Temiz Fırça.

Kategorideki en iyi teklifler..