• Yeni
DOMDEC Kapitone Yorgan, Rahat Yumuşak Yıkanmış Mikrofiber Nevresim Takımı, Aşağı Alternatif Dolgu, Makinede Yıkanabilir (Beyaz-Premium Sıcaklık, Kral)
zoom_in

DOMDEC Kapitone Yorgan, Rahat Yumuşak Yıkanmış Mikrofiber Nevresim Takımı, Aşağı Alternatif Dolgu, Makinede Yıkanabilir (Beyaz-Premium

₺ 108.00

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

* Premium sıcak Yıkanmış Mikrofiber Yorgan-İkiz / İkiz XL boyutu bir 68*88 inç yorgan içerir; Tam / Kraliçe boyutu bir 88*90 inç yorgan içerir; Kral boyutu bir 102*90 inç yorgan içerir. * Aşağı Alternatif Dolgu – 350 gsm aşağı alternatif fiber ile doldurulmuş olan bu yorgan son derece yumuşak ve lükstür ve uzun süreli konfor özelliği ile birlikte gelir.Dört delikli yüksek hidrofilik elyaf dolum teknolojisi havayı hapseder ve sıcaklığı kilitler.Özel 3 D içi boş zımba teli alternatif elyaf, sağlamlık ve dayanıklılık sağlar.Suda yüzebilme özelliğine sahip benzersiz köpükle indüklenen yorgan, en canlandırıcı uykuyu almak için son derece rahat hale getirir. * KUTU DİKİŞLİ tasarım-Zarif Kutu dikişli tasarım sadece dekoratif görünmekle kalmaz, aynı zamanda lif dolgusunu eşit bir şekilde dağıtmaya yardımcı olur ve maksimum dayanıklılık ve lüks his için kaymayı önler. * Makinede yıkanabilir-bu yorgan, makinede yıkanabilir takla kurumasını sağlayan hidrofilik elyaf dolgusu ile birlikte gelir. * vakum mühürlü paket taze korumak ve korumak için dış elemanları toz, nem; hediye ve depolama için mükemmel.Açıldıktan sonra, yorgan'ın orijinal çatı katını canlandırmak için hızlı bir tüy öneriyoruz. * Müşteri memnuniyeti-DOMDEC yorgan seti %100 memnuniyet ile birlikte gelir.Müşterileri önceliğimiz olarak alıyor ve piyasadaki en iyi ürünleri sunmayı hedefliyoruz.

Kategorideki en iyi teklifler..