• Yeni
Büfe Büfe, 3 Kapılı Masif Ahşap Bağımsız Mutfak Büfe Oturma Odası, Mutfak, Yemek Odası veya Giriş için İstiflenebilir Dolap, Aksan Saklama Dolabı, Ayarlanabilir Raf, 31,5 inç (H)
zoom_in

Büfe Büfe, 3 Kapılı Masif Ahşap Bağımsız Mutfak Büfe Oturma Odası, Mutfak, Yemek Odası veya Giriş için İstiflenebilir Dolap, Aksan Saklama

₺ 407.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

???????????????????? ???????????????????????????? ???????????????????? : Genel boyut : 15"Wx44"Dx29.9"H. Lütfen satın almadan önce boyutu dikkatlice kontrol edin.Yüzeye, yani yemekleri, sofra mağaza ve büfe dolabı erves.Üst yüzey genellikle mumlar, lambalar ve sanat eserleri gibi dekoratif aksanları görüntülemek için kullanılır. ???????????????????? ???????????????????????????????????????????????? : Sağlam çam ahşap çerçeve ile hazırlanmış olan dolap, evinizde sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip bir elyaf haline gelmek için yüksek güvenilirliğe sahiptir.Bacaklar, ağırlığı güçlü bir şekilde desteklemek için özel olarak tasarlanmıştır.Masa ağırlık kapasitesi : 110lbs; Raf ağırlık kapasitesi : 39lbs. ????????????????????-???????????????????????????????????? : Yüksek kaliteli ahşaptan yapılmış olan TV standımız, daha uzun yıllar kullanım için daha sağlam ve dayanıklıdır. ???????????????? ???????? ???????????????? : Oturma odası dolabında 3 kapı ve 1 ayarlanabilir raf bulunmaktadır.Her kapının kolayca açılmasını sağlayan metal bir kolu vardır. ???????????????? ???????????????? ???????????????????? : Tek raflı bu çok fonksiyonlu saklama dolabı, kıyafetleriniz, günlük ihtiyaçlarınız ve kitaplarınız için yeterli saklama alanı sağlar.Raf, ihtiyaçlarınızı karşılamak için iki farklı yükseklikte ayarlanabilir.

Kategorideki en iyi teklifler..