• Yeni
MAOMEİ Büyük Yavaş Besleyici Kase Çanak Kediler ve Yavrular için, Anti-Gulping Interaktif Bloat Dur Kaymaz Bulmaca Pet Kase Yavaş Yemek için(Pembe)
zoom_in

MAOMEİ Büyük Yavaş Besleyici Kase Çanak Kediler ve Yavrular için, Anti-Gulping Interaktif Bloat Dur Kaymaz Bulmaca Pet Kase Yavaş Yemek

₺ 119.40

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

[Sağlıklı Beslenmeyi Teşvik Edin] Yavaş besleme kabı, kedilerinizi, köpeklerinizi veya evcil hayvanlarınızı sindirim yeteneklerini geliştirmek için şişkinliği önleyerek daha yavaş yemeye teşvik eder. [Eğlenceli Yemek Zamanının Tadını Çıkarın] Pürüzsüz bir yüzeyde bir labirent ile tasarlanan yavaş besleyici kase, evcil hayvanlarınızın aylarını veya dillerini incitmeden yiyecekleri kovalamasına ve sıkıcı yemek zamanını mutlu oyun zamanına dönüştürmesine olanak tanır. [Gıda Güvenli Malzeme] Evcil hayvan çanağı, gıda ambalaj kaplarında yaygın olarak kullanılan, oder içermeyen ve alerjik olmayan, evcil hayvanlarınızın kullanması için tamamen güvenli olan birinci sınıf toksik olmayan melaminden yapılmıştır. [Kaymaz Kase] Bloat stop köpek kasesi, sürtünmeyi arttırmak için altta 4 lastik ayağa sahiptir ve öfkeli arkadaşlarınız yemek yerken kayması kolay değildir. [Ürün Detayları] Boyutu : Dia : 8.625"" x 1.5""H. 1 Paketi. Çağdaş tasarımı, evcil hayvan severler için iyi bir hediye olmasını sağlar.Pet Anti-Kaymaz Yutkunma Dahil Sağlıklı Kedi Kase Besleyici Yemek Köpek Bulmaca Yavaş Feeder Target Türler : Kedi, Dog Size : Dia : 8.625" x 1.5"HColor : Sarı / Yeşil / Beyaz / pink Material : Melamine Package : 1 1 Pc Many köpekler bu sorun ile karşı karşıya - bir elektrikli süpürge gibi bir kaç dakika daha az yemek yeme, onlar kadar Besleyici Bowl Quantity : * Yavaş.Dur Bloat Çok hızlı yemek de büyük bir sorundur.Yavaş yemek tabakları, evcil hayvanınızın yemek süresinin daha uzun süre dayanmasını sağlayarak şişkinliği, boğulmayı ve fazla kilolu olmayı önlemeye yardımcı olur.

Kategorideki en iyi teklifler..