• Yeni
YELL 2 ADET Kobay Yatak Bunny Yatak için Yaz, Yıkanabilir Bunny Yatak, Pet Soğutma Mat Pad için Tavşanlar Kobay Kürkü Nefes Buz İpek, 19.29 x 15.35 (Pembe)
zoom_in

YELL 2 ADET Kobay Yatak Bunny Yatak için Yaz, Yıkanabilir Bunny Yatak, Pet Soğutma Mat Pad için Tavşanlar Kobay Kürkü Nefes Buz İpek,

₺ 17.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

(Buz İpek Malzemesi), kobayların cildinin sıcaklığını rahat bir şekilde korumak için sıcaklığı etkili bir şekilde düşürecek olan buz ipek Elyaf yüzeyinden yapılmıştır. state.It nefes alabilen ince dolgu ve ağ ile dokunulduğunda serin hissettiren havadar bir malzemedir. (Hızlı Emici ve Kokuyu Azaltır) Kobay yatağı üç katmandan oluşur : serin buz ipek, yüksek kaliteli pamuklu kumaş ve nefes alabilen örgü.Evcil hayvanınızı kuru ve sağlıklı tutun ve hoş olmayan kokunun çoğunu emdirin. (KULLANIM ŞEKLİ) Soğutmaya gerek yok , sadece nefes alabilen ince dolgu ve ağ ile dokunulduğunda serin hissettiren havadar bir malzemedir.Kobay paspasını yere veya kanepeye koyun ve sonra evcil hayvanı üzerine koyun. (Kullanımı Kolay) Soğutma pedi yeniden kullanılabilir, küçülmez, elde yıkanır veya makinede yıkanır ve katlanması, saklanması ve seyahat edilmesi kolaydır.Yüzeyde kalan kalıntıların sadece çöp kutusuna kaldırılması ve çalkalanması gerekir. (Geniş Kullanım) 2 adet 19.29 x 15.35 inç soğutma pedi evcil hayvanlar için idealdir.Tavşanlar, kobaylar, şinşillalar, sıçanlar, gelincikler, hamsterler, şeker planörleri vb.Gibi küçük hayvanlar için idealdir.

Kategorideki en iyi teklifler..