• Yeni
Köpük Torbalar ve Köpük Sargı Levhaları, 100 Paket Köpük Sargı Levhaları Taşıma, Nakliye, Paketleme, Depolama için Yastıklama-Bulaşıklar, Mobilyalar, Bardaklar, Tabaklar,Bardaklar için Güvenli Bir şekilde Yastık Sargısı (12 x 8)
zoom_in

Köpük Torbalar ve Köpük Sargı Levhaları, 100 Paket Köpük Sargı Levhaları Taşıma, Nakliye, Paketleme, Depolama için Yastıklama-Bulaşıklar,

₺ 44.94

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

????【100 Yaprak köpük Wrap Yastık Foam】 - Paket dahil 100 adet köpük wrap yaprak yastıklama.Mükemmel yastıklama köpük levhalar taşıma ve depolama malzemeleri.Mobilyalarınızı veya camınızı iyi durumda tutun. ????【Kalınlaşmış ve Kullanışlı】 - Köpük yastıklama, mükemmel yastık için düşük yoğunlukta tasarlanmıştır.Yastık köpük tabakaları, istenen sargının tüm kenarlarına ve köşelerine kolayca uyacaktır.Camınızı veya mobilyalarınızı köpük yastık tabakalarına koyun. ???? 【Mobilyaları İyi Durumda Hareket Ettirmeye Devam Edin】- Bu güçlü hafif köpük levhalar hem en fazla korumayı hem de en fazla esnekliği sunar, bu da herhangi bir şekildeki öğeleri sarmayı kolaylaştırır.Cam için koruma sağlayın. 【Geniş Uygulama】- Tüm taşıma, nakliye, paketleme ihtiyaçlarınız için mükemmeldir, ayrıca depolama sırasında değerli eşyaların nemlenmesini önleyebilir.Yemekler, şarap bardakları, koleksiyonlar, mutfak eşyaları, mobilya, aksesuar, çin vb.Gibi hassas ve kırılgan ürünler için koruyucu yastıklama paketi sağlayın. ????【Çevre dostu ve Yeniden Kullanılabilir 】- Çevrenin korunması çok önemlidir.Köpük tabakalarımız 24 kimyasal bileşik için test edilmiştir ve %100 için negatif olarak başarıyla test edilmiştir.geri dönüşüm.azaltmak.yeniden kullan. - Çevrenin korunması çok önemlidir.Köpük tabakalarımız 24 kimyasal bileşik için test edilmiştir ve %100 için negatif olarak başarıyla test edilmiştir.geri dönüşüm.azaltmak.yeniden kullan.Boyut : 12 "x 8".

Material:
polyethylene foams
Foam Pouches (12” × 12”), :
Foam Pouches (7.5” × 12”), :
Foam Pouches (7.5” × 7.5”) :
Foam Pouches (7.8'' x 9.8'') :
Package Include:
100 x Foam Pouches :

Kategorideki en iyi teklifler..