• Yeni
PDmore Q-askı vida kanca açık noel dize ışıkları askı tavan kanca ile emniyet toka tasarım için bitki parti seramik karo (20 paketi 2 tipi), siyah
zoom_in

PDmore Q-askı vida kanca açık noel dize ışıkları askı tavan kanca ile emniyet toka tasarım için bitki parti seramik karo (20 paketi 2

₺ 20.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

[AĞIR MALZEME] - Prim karbon çelik konstrüksiyon ile siyah kaplama, sağlam ve dayanıklı, anti-pas ve anti-korozyon uzun süreli kullanım için, hafif uygulamalar için mükemmel.Yük kapasitesi 40 lbs'ye kadar tutabilir. [EMNİYET TOKASI tasarımı] - Dış mekan ışık kancalarımız, ek güvenlik için rüzgarlı havalarda asılı eşyaların düşmesini önlemek için hareketli tokalarla donatılmıştır, esnek tasarım ayrıca ihtiyacınız olursa hızlı serbest bırakılmasını sağlar. [KURULUMU VE kullanımı KOLAY] - Bu vidalı kancalar ahşap kirişler, duvarlar, tavan vb.Için idealdir.Doğrudan ahşap yüzeye monte edin, alçıpan üzerinde kullanılıyorsa, duvarda bir delik açın, takılı plastik boruyu yerleştirin ve ardından kancayı plastik boruya yerleştirin. [GENİŞ UYGULAMA] - Açık dize ışıkları, Noel ışıkları, saksı bitkileri, kuş besleyiciler, rüzgar çanları, perdeler, halatlar, zincirler ve diğer günlük kullanım veya tatil süslemeleri gibi iç ve dış mekan kullanımı için uygundur. [PAKAGE DAHİL]- 20 çok fonksiyonlu dize ışık askısı, 10 adet düz asılı vida kancası, farklı kullanım için 10 adet viraj asılı vida kancası sağlıyoruz, her klips kancası 1 plastik genleşme tüpü ile birlikte geliyor. ♥ Q-şekilli vida kancası, kancalı eşyaların ayrılmasını stabilize eden emniyet tokası ile dikkat çekicidir, bu da rüzgarlı eliminasyonda stresinizi ortadan kaldırabilir.Hareketli özellik aynı zamanda onları çıkarmak ve tekrar koymak için bir esinti yapar. ♥ Kancaları doğrudan bir çekiçle ahşaba dokunabilir veya bir anahtarla ahşaba vidalayabilirsiniz.Her vida kancası, alçıpan, tuğla ve daha fazlası gibi sert yüzeylerde kullanılmak üzere plastik bir uzatma tüpü ile birlikte gelir.Neden bu vidalı kancalara ihtiyacın var? ♥ Hafif eşyaları güvenli bir şekilde asmak için mükemmel ihtiyaçlar.Farklı kancaların iki seçeneği, Cadılar Bayramı, Şükran Günü, Noel veya diğer festivallerde dekoratif ışığı evinizin çatısına kolayca asmanızı sağlar. ♥ Bitki dirseği, çiçek olukları, rüzgar çanları, kuş kafesleri, besleyiciler, damlama hattı, perdeler, halatlar, zincirler vb.Gibi asarak odada ekstra alan yaratmaya yardımcı olabilirler.

Color:Black :
Capacity:40LB :
Material:High-quality metal with anti-rust coating :
Package Size:3.94in x 2.75in x 1.26in :
Package include: :
√ 10 x straight hanging screw hook :
√ 10 x bend hanging screw hook :
√ 10 x plastic expansion tube. :
Note:
♥ These Q-Hanger indoor/outdoor hooks contain functional sharp points, please keep them out of reach of children and babies. :
♥ The maximum weight capacity of this multi-purpose hook is 40LB. Please make sure that the weight of the hanging items is within the supported range to reduce the risk of items falling off :

Kategorideki en iyi teklifler..