• Yeni
PAXCOO 624 Pcs Sızdırmazlık Balmumu Boncuk, sızdırmazlık Balmumu için mühür mumu Damga, Altıgen mühür mumu Boncuk ile Bir Balmumu Kaşık ve 4 Pcs Çay Mumlar (24 Renk)
zoom_in

PAXCOO 624 Pcs Sızdırmazlık Balmumu Boncuk, sızdırmazlık Balmumu için mühür mumu Damga, Altıgen mühür mumu Boncuk ile Bir Balmumu Kaşık

₺ 101.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

NE ALACAKSINIZ-Paxcoo mum mühür kiti, 24 farklı renkte 624 adet sızdırmazlık balmumu boncuğu, paslanmaz çelik balmumu eritme kaşığı ve 4 adet çay ışıkları mumundan oluşan bir kutu ile birlikte gelir.Mum mühür damgası için büyük bir değer sızdırmazlık balmumu kiti.VARİETY COLORS SEALİNG WAX-Bu mum mühür boncuk 24 farklı renk, 26 adet her renk vardır.Balmumu pullarınızı yaparken ihtiyaçlarınızı karşılamak için size iyi bir renk seçimi sunar.Kullanımı KOLAY-Mum mühür damga kiti, gerçek mum sızdırmazlık damgasının yanı sıra ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir.Sızdırmazlık balmumu, balmumu eritme kaşığı ve çay mumları yardımıyla kolayca erir ve çabuk kurur.SEKİZGEN ŞEKLİ SIZDIRMAZLIK BALMUMU boncukları-Bu balmumu boncukları sadece iyi görünümlü sekizgen şeklinde değil, aynı zamanda uygun boyutta, zarfları, düğün davetiyelerini, tebrik kartlarını vb.Mühürlemek ve süslemek için 2 veya 3 boncuk kullanabilirsiniz.ÇOKLU UYGULAMA-Damga balmumu, düğün davetiyeleri, haritalar, retro mektuplar, el yazmaları, zarflar, parseller, kartlar, el sanatları, hediye sızdırmazlığı, şarap sızdırmazlığı, çay veya kozmetik ambalajı, parti davetiyeleri ve diğer el sanatları projeleri yapmak için mükemmeldir.SIZDIRMAZLIK BALMUMU BONCUK : . - Miktar : 624 adet. - Boyutu : yaklaşık. 3/8 " (10mm) çapında. - Malzeme : balmumu. - Renk : 24 renk, renk başına 26 adet. - Şekil : sekizgen.Çay ışık Mumlar : . - Malzeme : balmumu. - Miktar : 4 adet. - Renk : beyaz. - Boyutu : 2x2x0.5 inç.

Kategorideki en iyi teklifler..