• Yeni
DGFH Taşınabilir LCD ekran 150 kg Elektronik Denge Dijital Asılı Ölçek, 2 AAA Pil Dahil El 150 Kg Mini vinç tartısı için Kanca ile Çiftlik Avcılık Balıkçılık Açık (Siyah)
zoom_in

DGFH Taşınabilir LCD ekran 150 kg Elektronik Denge Dijital Asılı Ölçek, 2 AAA Pil Dahil El 150 Kg Mini vinç tartısı için Kanca ile Çiftlik

₺ 117.30

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Portable Taşınabilir : Çıkarılabilir kanca, kompakt ve kullanışlı, çantanızı, çantanızı vb. Yerleştirmek kolaydır.Sokak, bakkal, ekspres, avcılık ve tartım için mükemmeldir. ◆ Çok fonksiyonlu ve Doğru : 150kg çift hassasiyetli ekran, 0-100kg / 50g, 100-150kg / 100g, farklı tartım aralığı otomatik dönüşüm doğruluğu.Tartım sırasında, isteğe bağlı kilit ve kilit açma fonksiyon değerleri; temizle, sıfır izleme, 120 saniye sonra otomatik olarak kapanır. Assembly Montaj : birkaç dakika içinde monte etmek için lütfen ürün resmine bakın; ihtiyacınız olduğunda sökme de kolaydır. ✔ Paslanmaz Çelik Kanca : Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiş, arka yuvaya gizlenmiş büyük ve dayanıklı kanca, balıkların ağzından, bagajından ve aradaki her şeyden takılıp çıkarmanız için uygundur. ✔ On-the-go Aracı : Uzun süreli kullanımdan sonra bile ellerinize kolayca geçin.Bu hafif ve taşınabilir, kolay taşıma ve kullanım için dahili bir taşıma kayışı ile birlikte gelir.Daha da iyisi, size kolaylık sağlamak için 2 adet AAA pil dahil ettik.Ürün hakkında : Doğru tartım, kompakt görünüm, taşıması kolay.Yüksek kaliteli yeşil aydınlatmalı HD LCD display150kg çift hassasiyetli ekran : 0-100kg / 50g, 100-150kg / 100g, farklı tartım aralığı otomatik dönüşüm doğruluğu.Tartım sırasında, isteğe bağlı kilit ve kilit açma fonksiyon değerleri; temizle, sıfır izleme, 120 saniye sonra otomatik olarak kapanır.Çıkarılabilir kanca, kompakt ve kullanışlı, çantanızı, çantanızı vb.Yerleştirmek kolaydır.Sokak, bakkal, ekspres, avcılık ve tartım için mükemmeldir.Içerir : 1 adet ev sahibi,2 adet hook2pc piller.

Kategorideki en iyi teklifler..