• Yeni
FYZBXTS HDMI-Uyumlu RCA Dönüştürücü AV / CVSB L / R Video Kutusu HD 1080 P HDMI2AV Destek NTSC PAL Çıkışı HDMI AV (Renk : Gösterildiği Gibi, Boyutu: Bir Boyut)
zoom_in

FYZBXTS HDMI-Uyumlu RCA Dönüştürücü AV / CVSB L / R Video Kutusu HD 1080 P HDMI2AV Destek NTSC PAL Çıkışı HDMI AV (Renk : Gösterildiği

₺ 440.43

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Sürücüleri yüklemeye gerek yok, taşınabilir, esnek, tak ve çalıştır.Ses senkronizasyonunu video ile çıkarı[email protected] Hz Yüksek bant genişliği özelliğine sahip Monitör / TV'de görüntülenebilir.Büyük hassasiyetle gelişmiş sinyal işleme sağlayın.Mevcut en keskin, en gerçekçi HD görselleri sunarak videonun canlanmasını sağlayın.Giriş : RCA (AV, kompozit, CVBS) sinyallerini HDMI sinyallerine dönüştürür, böylece videonuzu HDMI bağlantı noktasına sahip modern bir TV'de izleyebilirsiniz.Bu modüldeki analogdan dijitale dönüşüm, 10 bit maksimum 162 MSPS örnekleme, siyah/beyaz seviye genişletme, renk geçişi iyileştirme, dinamik aralık genişletme , mavi gerdirme, kompozit sinyali 1080p(60 HZ) çıkışa otomatik algılama ve otomatik dönüştürme kullanır.Mevcut en keskin, en gerçekçi HD görselleri sunarak videonun canlanmasını sağlayın.Analog kompozit girişi 1080p (60 HZ) HDTV/Monitörde görüntülenen HDMI 1080p (60 HZ) çıkışına dönüştürür.Destek HDMI 1080 p veya 720 p çıkışı.Büyük hassasiyet,renkler, çözünürlükler ve ayrıntılarla gelişmiş sinyal işleme sağlayın.Tak ve çalıştır Desteği PAL, NTSC3.58, NTSC4.43, SECAM, PAL/M, PAL/N standart TV formatları girişi.Dikkat : Bu video dönüştürücünün mükemmel çalışmasını sağlamak için lütfen güç kablonuzu(dahil) bağlayın.Cihazınızın hdmı konektörüne sahip olduğundan emin olun.Özellikler : 1. Giriş portu : 1x RCA (Sarı, Beyaz, Kırmızı), USB gücü2. Çıkış portu : 1x HDMI (standart)3. NTSC / PAL uyumluluğu4. Kompozit giriş : PAL, NTSC3.58, NTSC4.43, SECAM, PAL/M, PAL/N5. HDMI çıkışı : 1080 p/60 Hz, 720 p / 60 Hz6. Boyutlar (mm) : 66(D)x55(G)x20(Y)7. Ağırlık (g) : 40g8. Güç : USB bağlantı noktasıözellikler : Sürücüleri yüklemeye gerek yok, taşınabilir, esnek, tak ve çalıştır.Ses senkronizasyonunu video ile çıkarı[email protected] Hz Yüksek bant genişliği kapasitesine sahip Monitör/ TV'de görüntülenebilir Not : Üç saniyeden az gecikme yaşayabilir.Yalnızca sesi dönüştürmez. Önemli : Dönüştürücünün düzgün çalışması için tüm kabloların bağlı ve kullanımda olması gerekir (sarı : video, beyaz : sol ses ve kırmızı : sağ ses).Desteklenen ses formatı : 2 kanallı analog ses, 3 D'yi desteklemez. Malzeme : ABS + Metalnotlar : Işık ve ekran ayarı farkı nedeniyle, öğenin rengi resimlerden biraz farklı olabilir.Lütfen hafif boyut farklılıklarına izin verin.

Kategorideki en iyi teklifler..