• Yeni
1 Pair 2 Kanal Dijital Video Fiber Optik Medya Dönüştürücüler Genişletici Adaptörü ile 485 Veri Tek Modlu FC Fiber Optik Kadar 20 Km için CCTV Güvenlik Monitör.
zoom_in

1 Pair 2 Kanal Dijital Video Fiber Optik Medya Dönüştürücüler Genişletici Adaptörü ile 485 Veri Tek Modlu FC Fiber Optik Kadar 20 Km

₺ 195.00

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar.Kapsanan satın alma fiyatı için size bir e-hediye kartı göndereceğiz product.In bazı durumlarda, değiştireceğiz veya onaracağız. 1.Fiber üzerinden video sistemi, tek bir FC/FC Fiber Optik kablo kullanarak, tek modlu fiber ile 20km'ye kadar çalışma mesafesi kullanarak, uzak görüntüleme cihazlarına bir fiber optik kablo üzerinden analog video sinyali göndermek için kullanılır. 2.PAL, NTSC, SECAM Video formatı için otomatik olarak uyumludur.RS-485 veri ile uzaktan kumanda PTZ. 3. Tak ve Çalıştır ve Kurulumu Kolay - Kurulum veya Yapılandırma gerekmez, Modüler tasarım, yüksek entegrasyon, istikrarlı ve güvenilir performans. 4.Kararlı çalışmayı sağlamak için her iki tarafta metalik pişirme boyası, korozyona dayanıklı, gözenekli ısı dağılımından yapılmıştır.Standart masaüstü kasası kullanın. 5. / Kampüs izleme öğretim Uzaktan multimedya, Uzun mesafe radyo ve televizyon iletim sistemi uygulanabilir vesilelerle : Güvenlik Sistemleri, Radyo ve televizyon yayınları, Video izleme, kontrol sistemleri Bina, Tren veya Yüksek hızlı yol izleme, Akıllı Trafik İzleme Sistemi (İTS).Jeırdus 1 Pair 2 Kanal Dijital Video Fiber Optik Medya Dönüştürücüler Genişletici Adaptörü Tek Modlu FC Fiber Optik Kadar 20 Km için CCTV Güvenlik Monitör.PAL, NTSC, SECAM Video formatı için otomatik olarak uyumludur.Tak ve Çalıştır ve Kurulumu Kolay - Kurulum veya Yapılandırma gerekmez, Modüler tasarım, yüksek entegrasyon, istikrarlı ve güvenilir performans./ Kampüs izleme öğretim Uzaktan multimedya, Uzun mesafe radyo ve televizyon iletim sistemi uygulanabilir vesilelerle : Güvenlik Sistemleri, Radyo ve televizyon yayınları, Video izleme, kontrol sistemleri Bina, Tren veya Yüksek hızlı yol izleme, Akıllı Trafik İzleme Sistemi (İTS).

Kategorideki en iyi teklifler..