• Yeni
Shanrya Araba Elektrikli Süpürge, 120 W Otomatik Temizleme Kafası Vaccumm için Araba ABS Güçlü Emiş için Araba Temizleme Aracı için Ev(Gül Altın)
zoom_in

Shanrya Araba Elektrikli Süpürge, 120 W Otomatik Temizleme Kafası Vaccumm için Araba ABS Güçlü Emiş için Araba Temizleme Aracı için Ev(Gül

₺ 257.70

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Toz kutusu çıkarılabilir, tekrarlanan yıkama, etkili filtreleme, değiştirmeye gerek yok, gerçekten sarf malzemesi yok, iyi hava geçirgenliği ve temizleyicidir.Çok filtreli toz toplama daha temizdir, toz ve gaz ayrımı, parçacıkların hareketi engellemesini önler, 360° dolaşan rüzgar, uzun ömürlü güçlü emiş adsorpsiyonu ve filtrede kalıntı kalmaz.Güçlü emiş ve 120 W yüksek güç, yüksek hızlı otomatik temizleme kafası, kapalı temizleme, sıvı ve katı parçacıkları, saçları vb. Kolayca emebilir.Islak ve kuru çift amaçlı derin temizlik, irade temizlemek için çeşitli aksesuarlar, çeşitli kombinasyonlar, temizlik daha kapsamlıdır, böylece tozun saklanacağı yer yoktur.Doğrudan tahrik akıllı hareket, otomatik ayarlama ve etkili çift gürültü azaltma, uzun süreli emme ve ısıtma olmadan kararlı.Özellik : 1. Güçlü emiş ve 120 W yüksek güç, yüksek hızlı otomatik temizleme kafası, kapalı temizleme, sıvı ve katı parçacıkları, saçları vb. Kolayca emebilir.2. Islak ve kuru çift amaçlı derin temizlik, irade temizlemek için çeşitli aksesuarlar, çeşitli kombinasyonlar, temizlik daha kapsamlıdır, böylece tozun saklanacağı yer yoktur.3. Doğrudan tahrik akıllı hareket, otomatik ayarlama ve etkili çift gürültü azaltma, uzun süreli emme ve ısıtma olmadan kararlı.4. Çok filtreli toz toplama daha temizdir, toz ve gaz ayrımı, parçacıkların hareketi engellemesini önler, 360° dolaşan rüzgar, uzun ömürlü güçlü emiş adsorpsiyonu ve filtrede kalıntı kalmaz.5. Toz kutusu çıkarılabilir, tekrarlanan yıkama, etkili filtreleme, değiştirmeye gerek yok, gerçekten sarf malzemesi yok, iyi hava geçirgenliği ve temizleyicidir.Nasıl Kullanılır : 1. Gücü takın2. Çalışmaya başlamak için düğmeye basıNözelleştirme : Öğe Türü : Elektrikli süpürgeağırlık : Yaklaşık. 624g / 22ozmalzeme : absvoltaj : 7.4 VPower : Yaklaşık 120 WSuction Gücü : 3200kpa Battery : Polimer lityum pil 2000m Ah (dahil) Paket Listesi : 1 x Elektrikli Süpürge1 x Düz Nozul1 x Adaptör1 x Fırça Nozulu1 x Yuvarlak Nozul1 x Hortum1 x Güç Kablosu.

Item Type:
Vacuum cleaner
Weight:
Approx. 624g/22oz
Material:
ABS
Voltage:
7.4V
Power:
About 120W
Suction Power:
3200kpa
Battery:
Polymer lithium battery 2000mAh (included)
Package List:
1 x Vacuum Cleaner1 x Flat Nozzle :
1 x Adapter :
1 x Brush Nozzle :
1 x Round Nozzle :
1 x Hose :
1 x Power Cord :

Kategorideki en iyi teklifler..