• Yeni
Yangın TV Stick 4K Max için SİTHON Uzaktan Kılıf / Yangın TV Stick (2. ve Üstü)/Yangın TV Stick Lite / Yangın TV Küpü - Alexa Ses Uzaktan Kumandası için Darbeye Dayanıklı Silikon Kapak (2. ve 3. Nesil) (Nightglow Limengreen)
zoom_in

Yangın TV Stick 4K Max için SİTHON Uzaktan Kılıf / Yangın TV Stick (2. ve Üstü)/Yangın TV Stick Lite / Yangın TV Küpü - Alexa Ses Uzaktan

₺ 29.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【Uyumluluk】 Alexa Voice Remote 3. Nesil (2021 Sürümü) ve 2. Nesil için özel olarak tasarlanmıştır [Fire TV Stick 4 K Max (2021), Fire TV Stick (2. Nesil ve üstü) , Fire TV Stick 4 K, Fire TV Cube (1. Nesil ve üstü), Fire TV (3. Nesil, Kolye Tasarımı)].Ayrıca Alexa Voice Remote Lite ile Fire TV Stick Lite 2020 ile uyumludur. 【Hassas Kesim】 Hassas kesikler ile tüm düğmelere, bağlantı noktalarına ve işlevlere kolay erişim sağlar.Kurulumu kolay, sadece uzaktan kumandayı kasaya kaydırın. 【Premium Malzeme】 Yüksek kaliteli silikondan yapılmış, dayanıklı ve yumuşak, evcil hayvanlarınız, çocuklarınız ve aileleriniz için harika, mükemmel tutuş ve düşme koruması ekler.Kaymaz silikon malzeme, uzaktan kumandanızın kaymasını ve kaybolmasını önler. 【Tam Koruma】 El kayışı ve benzersiz kaymaya dayanıklı desenlerle, kavraması kolay, uzaktan kumandanın kaymasını veya kaybolmasını önler.Tam koruma sağlayan ve tüm bağlantı noktalarının çalışmasını destekleyen tam kenar tasarımı. 【Harika Hediye Fikirleri】 Fire TV uzaktan kumandasını bir süredir kullandıysanız, uzaktan kumandanın kırılgan, bulunması zor ve pahalı olduğunu bilirsiniz replace.By bu SİTHON uzaktan kumanda kılıfını kullanarak tüm bu sorunları önleyebilirsiniz.Arkadaşlar ve aile için mükemmel bir hediye.Not : Alexa Voice Remote (1.Nesil) [ Fire TV (1. ve 2. Nesil), Fire TV Stick (1. Nesil)] veya Fire TV Edition akıllı Tv'lerle uyumlu değildir.Fire TV uzaktan kumandasını bir süredir kullandıysanız, uzaktan kumandanın kırılgan, bulunması zor ve değiştirilmesi pahalı olduğunu bilirsiniz.Bu SİTHON uzaktan kumanda kılıfı en iyi devrimdir.Arkadaşlar ve aile için mükemmel bir hediye.Uyumluluk : Alexa Voice Remote 3. Nesil (2021 Sürümü) ve 2. Nesil için özel olarak tasarlanmıştır [Fire TV Stick 4 K Max (2021), Fire TV Stick (2. Nesil ve üstü) , Fire TV Stick 4 K, Fire TV Cube (1. Nesil ve üstü), Fire TV (3. Nesil, Kolye Tasarımı)].Ayrıca Alexa Voice Remote Lite ile Fire TV Stick Lite 2020 ile uyumludur. [ Alexa Voice Remote (1.Nesil) [Fire TV (1. ve 2. Nesil), Fire TV Stick (1. Nesil)] veya Fire TV Edition akıllı Tv'lerle uyumlu değildir.].Ürün İçerir : Kordon Askısı ile 1x SİTHON Koruyucu silikon Kılıf (TV ve Uzaktan kumanda dahil değildir!) Not : Resimlerde gösterilen renkler, aydınlatma ve renk ayarları nedeniyle gerçek üründen biraz farklı olabilir.

Kategorideki en iyi teklifler..