• Yeni
3 paketi Silikon Kılıf için 2021 Apple TV Siri( 2nd Nesil), Anti Kayma Darbeye Silikon Koruyucu Uzaktan Kapak Kılıf için Apple TV 4 K 6th / HD 5th Siri Uzaktan Kumanda (Turuncu, Mavi, Mor)
zoom_in

3 paketi Silikon Kılıf için 2021 Apple TV Siri( 2nd Nesil), Anti Kayma Darbeye Silikon Koruyucu Uzaktan Kapak Kılıf için Apple TV 4 K

₺ 32.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【Premıum Materıal】 : Silikon Uzaktan Kumanda kılıfı Premium silikondan yapılmış, dayanıklı ve yumuşak, kavraması kolay, Kaymaz silikon malzeme uzaktan kumandanızın kaymasını ve kaybolmasını önler,Hafif, Kaymaz, Anti-toz, darbeye dayanıklı. 【Specially designed】 : Silikon Uzaktan Kılıf ile Uyumlu Apple TV 4 K 2021 ve HD (5th) 2nd Nesil Siri Uzaktan Contorller. 【Tam Koruma】 : uzaktan kumanda kılıfı,Apple TV uzaktan kumandanızı günlük kullanımdan kaynaklanan düşmelere ve diğer aksiliklere karşı koruyan, uzaktan kumandanızın yeni,Çizilmeye karşı dayanıklı, kaymaz görünmesini sağlayan, uzaktan kumandanızı ve airtag'ınızı düşmelere, darbelere ve darbelere karşı koruyan uzaktan kumandanın tam Kapsama arka ucu ve kenarlarıdır. tırmala. 【Mükemmel Uyum】 : Tüm bağlantı noktalarına, düğmelere ve işlevlere tam erişim sağlayan özel kesim kabuğu, tıklama kartının dokunma işlevini etkilemeden uzaktan kumandanın tüm işlevlerinin kullanıma açık olmasını sağlar. 【Kurulumu kolay】 : Kasa lastikli ve esnektir, sadece romote'unuzu birkaç saniye kapağa koymanız yeterlidir.Yumuşak ve hafif silikon kapak, uzaktan kumandanızı kaymaya, çatlamaya, çizilmeye ve tozlanmaya karşı korur.Hassas kesim, hiçbir düğme veya bağlantı noktası engellenmedi ve tüm işlevlere tam erişim.Kurulumu kolay ve kavrama rahat.Tüm düğmelere, bağlantı noktalarına ve işlevlere kolay erişim sağlar.Sağlam tutuş sağlar ve kazara düşmeleri önler.Uyumluluk : .Bu Uzaktan Kumanda Kılıfı SADECE 2021 Apple TV Siri Uzaktan Kumandası için tasarlanmıştır.Önceki nesillerin uzaktan kumandasına uymuyor.Ürün içeriği : . 3x Koruyucu Kılıf (TV ve Siri Uzaktan Kumandası dahil değildir).LÜTFEN NOTE : .TV Kutu ve Uzaktan kumanda dahil değildir.Resimlerde gösterilen renkler, aydınlatma ve renk ayarları nedeniyle gerçek üründen biraz farklı olabilir.

Kategorideki en iyi teklifler..