• Yeni
Ortak Tedarikçiler Sınırlı Taşınabilir Tutamak Fanı, Mini USB masa fanı, Ofis, Seyahat, Oda Ev, vb için USB şarj edilebilir pil ile Kişisel Küçük Bebek Arabası Masa Fanı. (Pembe)
zoom_in

Ortak Tedarikçiler Sınırlı Taşınabilir Tutamak Fanı, Mini USB masa fanı, Ofis, Seyahat, Oda Ev, vb için USB şarj edilebilir pil ile Kişisel

₺ 65.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【Çok Amaçlı Tasarım】 : Bu fanı kullanabilirsiniz : ① elinizde tutun, ② masaya koyun.Nasıl kullanılacağını bilmiyorsanız, lütfen bize ulaşın.Daha iyi kullanımlar bulursanız, bize de söyleyebilirsiniz. 【ENERGY SOURCE】 : Bu fan bir USB portu şarj edilebilir model.It doğrudan pillerle de çalıştırılabilir.Şarj etmek istediğinizde, yalıtımı pil bölmesinden çıkarabilirsiniz.Ve USB kablosunu bilgisayara, mobil güce, güç bankasına vb. Bağlayın. 【3 Ayarlanabilir Hız Seviyesi】 : Düşük / orta/yüksek hız seviyesi.Güç düğmesine art arda basarak uygun fan hızını ayarlayın. 【Daha Uzun Çalışma】 : 2,5 saat boyunca tam şarj ettiğinizde, fan 8 saat çalışmaya devam edebilir. 【Taşınabilir Hafif Tasarım】 : Dışarı çıktığınızda, çantanıza koyabilirsiniz, özellikle yaz seyahatleri veya açık hava sporları için uygundur, NBA/Dünya Kupası Elemeleri/Futbol Maçı vb.Gibi her yere götürebilirsiniz.Taşınabilir Tutamak Fan,Mini USB masa fanı, kişisel Küçük Arabası masa fanı ile USB şarj edilebilir pil için Ofis, Seyahat, Odası Ev, vb.

Kategorideki en iyi teklifler..