• Yeni
Dr. A'nın Stres Geri Çekilme Uçucu Yağ Karışımı / Terapötik Sınıf Kortizol ve Adrenal Destek Roll-On Şişe 10ml (.33 floz)
zoom_in

Dr. A'nın Stres Geri Çekilme Uçucu Yağ Karışımı / Terapötik Sınıf Kortizol ve Adrenal Destek Roll-On Şişe 10ml (.33 floz)

₺ 38.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Endişeli duyguları hafifletmeye yardımcı olur, kas gerginliğini ve fiziksel stresi hafifletir, konsantrasyonu artırabilir, rahatlama hissini, duygular üzerindeki sakin etkiyi, topraklamayı ve sakinleştirmeyi teşvik edebilir. 100 Saf Terapötik Dereceli Uçucu Yağlar, vahşi hazırlanmış ve organik olarak yetiştirilmiş, GC / MS saflığı sağlamak için titizlikle test edilmiş ve doğrulanmıştır.Birinci sınıf karışımlarımızın her biri, kolay uygulama için kehribar, cam 10 ml'lik bir rulo şişede paketlenmiştir.Malzemeler : Saf Uçucu Yağlar : Lavanta (lavandula angustifolia), Mercanköşk (origanum mercanköşk), Roma Papatyası (chamaemelum nobile), Sandal Ağacı (santalum spicatum) ve Tütsü (boswellia sacra) tamamen doğal fraksiyone hindistancevizi yağı bazında harmanlanmıştır.Her uçucu yağ, sağlıklı bir yanıt için en büyük desteği sağlamak üzere seçilmiştir. stress.It en güçlü uçucu yağlardan biri olarak kabul edilir.Sorularınız Mı Var?Mesaj Dr. Angela Yürü messages.At Dr. Angela Walk Essentials, diğer premium karışımları da sunuyoruz.Erkekler ve Kadınlar için (sıcak basması, menopoz) Adrenal Sıfırlama , Anti-Aging (Kas ve Eklem Ağrısı) Kenevir Yağı, Baş ve Boyun Gerginlik (baş Ağrısı, Migren Rahatlama), Hormon Dengesi, Bağışıklık Artırılması, K9 Stres geri Çekilme, Uyku Yardım Stresi geri Çekilme, (Ağrı İltihabı) Tiroid Çözüm, Zerdeçal, Karabiber, Kilo Kontrolü, Canlandırıcı ve Hediye Setleri.Dr. Angel'ın STRES GERİ ÇEKİLME Karışımı, stres ve endişeli duygular için en yüksek kalitede ve en faydalı esansiyel yağların birleşimidir.Bu tescilli karışım, rahatlama ve sakinleşme hissini teşvik etmek, endişeli duyguları hafifletmeye yardımcı olmak ve dengeyi ve huzuru teşvik etmek için dikkatlice birleştirilmiştir.Günlük streslerle daha kolay başa çıkmanın, doğal esansiyel yağlarla artan konsantrasyonun ve sürekli odaklanmanın avantajlarından yararlanın.Bu karışım aynı zamanda yatmadan önce uygulandığında daha dinlendirici ve onarıcı bir uykuya katkıda bulunabilir.Uçucu yağlar çok güçlüdür ve güçlü etkilere sahip olması için sadece küçük miktarlara ihtiyaç vardır.Uçucu yağlar harmanlandığında, bireysel özellikleri büyük ölçüde geliştirilebilir.Birinci sınıf bir karışım oluşturmak için her malzemeyi özel olarak seçtik.Uçucu yağ buhar damıtma yoluyla ekstrakte edilir.Uçucu yağlar olmamalıdır ingested.It lokalize fayda için doğrudan cilt yoluyla emilir.ÖNERİLEN kullanım : Gevşemeyi ve sakinliği teşvik etmek için endişeli duyguların ilk belirtisinde bileklere veya boynun arkasına uygulayın.NEDEN DR. ANGELA'NIN Uçucu Yağlarını SEÇMELİSİNİZ??Angela Walk, 18 yılı aşkın bir süredir özel muayenehanede çalışan bir sağlık doktorudur.Hormon yönetimi, etkili zindelik ve uçucu yağ çözümleri de dahil olmak üzere kadın sağlığı konusunda uzmanlaşmıştır.Logomuzun göründüğü gibi kalkanı seçmek appropriate.It zarar görmemesi için koruyucu, koruyucu olarak tanımlanır.Bu yağların bizim için yaptığı şey bu"!SİZE SAĞLIK VE MUTLULUK DİLİYORUM Dr. Angela Walk.

Kategorideki en iyi teklifler..