• Yeni
Chaomin 32-65 inç Evrensel Yükseklik ve Açı Ayarlanabilir LCD TV Duvara Monte Tavan Çift kullanımlı Braketi, Geri Çekilebilir Uzunluk: 3 m
zoom_in

Chaomin 32-65 inç Evrensel Yükseklik ve Açı Ayarlanabilir LCD TV Duvara Monte Tavan Çift kullanımlı Braketi, Geri Çekilebilir Uzunluk:

₺ 163.80

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Hastaneler, süpermarketler, metro istasyonları vb.Gibi çoğu ortam için uygun asma tavana monte edilmiştir.Bir duvara da monte edilebilir.Teleskopik direğin uzunluğu, farklı ortamlardaki TV yüksekliği ihtiyaçlarınızı karşılamak için manuel olarak ayarlanabilir.360 Derece döndürme, farklı görüş ihtiyaçlarınızı karşılamak için 30 derecelik eğim açısı ayarı ile bir TV'yi birden fazla ünite olarak kullanmanıza olanak tanır.Vidalı kilit tasarımı, tahta ve kanca arasındaki stabiliteyi arttırır.Tüpteki kablolama tasarımı, tel maruz kalmaz ve telin veda sorunu elvedadır. 1. Hastaneler, süpermarketler, metro istasyonları vb.Gibi çoğu ortam için uygun asma tavana monte edilmiştir.2. Bir duvara da monte edilebilir.3. Teleskopik direğin uzunluğu, farklı ortamlardaki TV yüksekliği ihtiyaçlarınızı karşılamak için manuel olarak ayarlanabilir.4. 360 Derece döndürme, farklı görüş ihtiyaçlarınızı karşılamak için 30 derecelik eğim açısı ayarı ile bir TV'yi birden fazla ünite olarak kullanmanıza olanak tanır.5. Vidalı kilit tasarımı, tahta ve kanca arasındaki stabiliteyi arttırır.6. Tüpteki kablolama tasarımı, tel maruz kalmaz ve telin veda sorunu elvedadır.

Kategorideki en iyi teklifler..