• Yeni
WSAH 32-75 inç parlama önleyici ışık TV ekran koruyucu, toz Geçirmez Filtre/çizilmez Film, TV mavi ışık engelleme filtresi, 39in (856x478mm)
zoom_in

WSAH 32-75 inç parlama önleyici ışık TV ekran koruyucu, toz Geçirmez Filtre/çizilmez Film, TV mavi ışık engelleme filtresi, 39in (856x478mm)

₺ 59.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

★ Mavi ışık Filtresi : TV ekranı mavi ışık filtresi bilgisayar göz yorgunluğunu giderir, göz yorgunluğunu daha iyi önlemenize/uykunuzu korumanıza yardımcı olur. ★ Parlama Önleyici Anti Güçlü ışık Yansıması : Diğer cam veya film kapağının aksine, parlama önleyici mat kaplama ile gelen anti mavi ışık ekran koruyucumuz, yüksek ışık koşullarında ekrandan gelen güçlü ışığın neden olduğu görsel paraziti etkili bir şekilde azaltır. ★ Uygun Ekran Boyutu : 32-75 inç uyuyor, lütfen satın almadan önce TV'nizi ölçüm resimlerimizle karşılaştırın.Yüksek ışık geçirgenliği, gerçek sahneyi geri yükleme, keskin ve canlı HDTV görüntü kalitesini korur, LCD, LED, 4 K OLED ve QLED HDTV Ekranlarına uyar. ★ Çizilmez ve Parmak izi : TV ekran koruyucusu cihazınızı parmak izlerinden, çatlaklardan, tozdan, günlük aşınmadan ve çiziklerden koruyabilir.Gerçek dokunma hassasiyeti doğal bir his verir ve mükemmel dokunmatik ekran doğruluğu sağlar. ★ Dört Taraflı Halka Tutkal Kolay Uyum : Tekrar tekrar takılabilir, egzoz iyidir ve artık tutkal kalmaz, başlaması kolaydır.Basit ve güzel, görüntüleme etkisini etkilemez.

Kategorideki en iyi teklifler..