• Yeni
ZWYSL TV Ekran Koruyucu 27-75 inç Parlama Önleyici/Anti-mavi ışık filtresi, Göz yorgunluğu giderici, Herhangi bir TV ile uyumlu (Renk: HD Versiyonu, Boyut: 70 inç 1561X900mm)
zoom_in

ZWYSL TV Ekran Koruyucu 27-75 inç Parlama Önleyici/Anti-mavi ışık filtresi, Göz yorgunluğu giderici, Herhangi bir TV ile uyumlu (Renk:

₺ 741.51

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

* Kolay temizlenir : Anti-parmak izi lekeleri / Kolay temizlenir / Hayır, ekranda karalama çocuklar hakkında endişelenmenize gerek yok. * Anti-mavi ışık fonksiyonu : Mavi ışık koruyucu film, göz hasarını azaltmak için tasarlanmıştır.Ekran koruyucusu TV'ye yapıştırıldıktan sonra ışık yumuşar, resim netleşir ve gözler çok rahat hisseder. *Buzlu tedavi : ultra soluk ekran koruyucu, böylece TV ekran ışığı yumuşaktır, uzun süre TV izleseniz bile gözleriniz yorgun hissetmez. * Yaygın olarak özelleştirilmiş : anti-mavi ışık koruyucusu, miyopi, genç anneler, öğrenciler, ofis çalışanları, sosyal medya bağımlıları, çevrimiçi oyuncular, moda severler vb.Için çok uygundur. * Parlama önleyici : Parlama ve çizilme direncinin neden olduğu göz basıncını azaltın.Filtre hafif ve incedir ve ekranlar için ekran koruyucu olarak kullanılabilir.Marka : ZWYSLATV ekran koruyucusu TV'ye takıldıktan sonra ışık yumuşadı, resim netleşti ve gözler çok rahat hissediyordu.*Eğer diğer boyutları gerekiyorsa,-Ürünün Adı : TV/Masaüstü Bilgisayar/Monitör HD Ekran Koruyucu-Ekran Koruyucu malzeme : bilgisayar göz yorgunluğu azaltmak ve daha iyi uyku yardımcı olabilir hangi üç katmanlı PET-Ürün özellikleri : Yansıma önleyici/anti-radyasyon/anti-miyop/filtre mavi ışık.özelleştirmek bana ulaşabilirsiniz Mat, anti-yansıtıcı oranı HD sürümü daha iyidir, ve etkisi iyi-ürün özellikleri : -Ürün özellikleri : anti-ultraviyole, anti-radyasyon, anti-mavi ışık, anti-çizik, blok mavi ışık, film miyop insanlar, ofis işçi, sosyal medya bağımlılarından, online oyun, moda severler, vb için insanlar : ideal için uygundur Uygulanabilir ürünler : laptop/Masaüstü Bilgisayar/monitör TV ekran koruyucu-görme, toz ve su geçirmez korumak.Not : 1. Lütfen satın almadan önce ekranı ölçün, çerçeve dahil değil iç ekranı ölçün.2. TV koruyucu filmi, ortadaki diğer iki şeffaf filmle korunmaktadır.İç tabakayı yırtmayı unutmayın.TV filmi ekrana tamamen yapıştırıldıktan sonra dış katmanı çıkarın.

Kategorideki en iyi teklifler..