• Yeni
LENSHAO Tuvalet Tankı Düğmesi 1 adet 58mm Büyük Düğme Tuvalet Tankı Aksesuarları Sıhhi Tesisat Çift Floş Su Tasarrufu Özelliği Toksik Olmayan ve Zararsız 7x5. 8 cm
zoom_in

LENSHAO Tuvalet Tankı Düğmesi 1 adet 58mm Büyük Düğme Tuvalet Tankı Aksesuarları Sıhhi Tesisat Çift Floş Su Tasarrufu Özelliği Toksik

₺ 47.85

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Malzeme : plastik.Renk : gümüş + beyaz.Ağırlık : 72.0 g. Nasıl kullanılır : tuvalet sifonu.Tuvalet Tankı Düğmesinin sökülmesi ve takılması kolaydır ve yapısı basittir ve hasar görmesi kolay değildir.High-end kaplama teknolojisi kullanarak, çok katmanlı kaplama işlemi, yüksek parlaklık ve ultra-pürüzsüz yüzey, uzun ömürlü.Malzeme : plastic Color : gümüş + white Weight : 72.0 g How kullanmak için : tuvalet flush Specification : 58 MM büyük button Size : 7x5.8cm1pc tuvalet button1.Manuel ölçüm ve farklı ölçüm yöntemleri nedeniyle, gerçek boyut biraz farklı olabilir.2.Işık efektleri ve monitörün parlaklık/kontrast ayarları vb. Nedeniyle, web sitesinin fotoğrafının ve gerçek öğenin renk tonunun biraz farklı olabileceğini lütfen unutmayın.Lütfen satın almadan önce tuvalet kapağı deliğinizin boyutunu kontrol edin ve tuvalet düğmemiz çoğu çift sifonlu tuvalet ile uyumlu olabilir.

58MM large button :
Size:
7x5.8cm
1pc toilet button :
1.Due to the manual measurement and different measurement methods, the actual size could be slightly different. :
2.Please be reminded that due to light effects and monitor's brightness/contrast settings etc, the color tone of the website's photo and the actual item could be slightly different. :
Please check the size of your toilet lid hole before you buy, and our toilet button can compatible with most dual flush toilet . :

Kategorideki en iyi teklifler..