• Yeni
MAGSAF Şarj Cihazı Kılıfı için Uyumlu İCARERCASE, Darbeye Dayanıklı Silikon Kılıf MagSaf Manyetik Kablosuz Şarj Cihazı için Çizilmez Arka Koruyucu (Siyah)
zoom_in

MAGSAF Şarj Cihazı Kılıfı için Uyumlu İCARERCASE, Darbeye Dayanıklı Silikon Kılıf MagSaf Manyetik Kablosuz Şarj Cihazı için Çizilmez

₺ 26.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

[Uyumluluk] : SADECE Apple Mag Saf Şarj Cihazı Manyetik kablosuz şarj cihazı 2020 ile uyumludur. [Ultra İnce ve Hafif] : Sadece 1mm kalınlık ve 6g ağırlık, bu kılıf Mag Saf kullanırken hacim katmaz. [Yumuşak Malzeme] : İCARERCASE Mag Saf kablosuz şarj çantası yumuşak silikondan yapılmıştır.Dokunması hoş ve düştüğünde etkinin çoğunu emebilir. [Kapsamlı koruma] : Mag Saf şarj cihazınızı bir kazada çarpışmalara, düşmelere ve çizilmelere karşı koruyacaktır. [Minilizm Stili] Sadeliği ve benzersiz stil tasarımını birleştirerek, kiracılığın kişileştirilmiş yaşamını gösterin. [Taşınabilir] : 1mm yükseklik ve 6g.Mag Safe Kılıfı, Mag Safe Şarj Cihazınıza neredeyse hiç hacim katmaz.Hafif ve taşınabilir. [Yumuşak Malzeme] : İCARERCASE Mag Safe kablosuz şarj çantası yumuşak silikondan yapılmıştır.Mag Safe kablosuz şarj cihazınıza eldiven gibi dokunmak ve takmak güzel. [Parazit Yok] : Kasa sadece Mag Safe manyetik kablosuz şarj cihazının arkasını kaplar, bu nedenle şarj hızını asla etkilemez. [Anti-Parmak izi] : Yüksek kaliteli silikondan yapılmış, artık kirli ve can sıkıcı parmak izleri hakkında endişelenmenize gerek yok.S1 : Bu durum magsafe'in ısı dağılımını etkiler mi?.A1 : Hayır, ince ve ince tasarım onu etkili kılar.S2 : Kirlenmesi kolay mı?.A2 : Hayır, parmak izi önleyici ve kirli bir silikon kılıftır.S3 : Bu dava Magsafe'i hantal hale getirecek mi?.A3 : Hayır, sadece 1mm ve 6g. Bunu bile hissedemezsin.S4 : Bu kılıf diğer manyetik kablosuz şarj cihazlarına uyacak mı?.A4 : Evet, Apple Mag Safe şarj cihazıyla aynı boyut ve kalınlığa sahipse.S5 : Bu durum şarj hızını etkiler mi?.A5 : Hayır, yalnızca Mag Safe kablosuz şarj cihazının arkasını kaplar.

Kategorideki en iyi teklifler..