• Yeni
ıanblues typhoon tırnak matkabı, 2 Yol - 2 yön döndürme, Sol elini kullananlar ve Sağ elini kullananlar, Elektrikli Manikür Makinesi için, Boyut: 3XC, XXC, XC, C, M, F ve XF. (Orta-M)
zoom_in

ıanblues typhoon tırnak matkabı, 2 Yol - 2 yön döndürme, Sol elini kullananlar ve Sağ elini kullananlar, Elektrikli Manikür Makinesi

₺ 44.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

♥ Typhoon Yüksek Hızlı Döndür Tırnak Matkap Tasarımı.Elektrikli Tırnak Matkap Makinesi için profesyonel matkap ucu. ♥ Ve 2 döndürme yönü dişleri, 2 yönlü tasarım, böylece hem sol elini kullanan hem de sağ elini kullanan kişi için. ♥ Boyut : Orta-M. Bu matkabın diğer boyutu : 3 XC, XXC, XC, C, F, XF. ♥ Malzeme sertliği sağlayan Tungsten çeliktir.Jel çiviyi, akrilik çivileri ve ayrıca normal tırnak cilasını çıkarmak için yüksek hızda dönmesini öneririz. ♥ Shank : 3/32 " (2.35 mm), tırnak matkap makineleri çoğu için kullanılabilir.ıanblues typhoon tırnak matkabı, Tırnak Bakımı için 2 Yollu Tasarım Yüksek Hızlı Döndürme-tırnak jellerini, akrilik tırnakları hızlı bir şekilde çıkarın Sol el ve sağ el mevcut-Çift Döndürme Yönü Profesyonel Tırnak Matkapları, iyi durumda olduğunuzdan emin olun.Temiz bir yerde saklayın.

Kategorideki en iyi teklifler..