• Yeni
POZİLAN 10 ML Jel Oje - Kabak Yanmış Turuncu Sonbahar Jel Tırnak Kış Güz Renk Koleksiyonu Glitter Jel Çivi Kapalı Islatın UV / LED Tırnak Lambası Sıcak Sarı Kırmızı Jel Tırnak DIY Tırnak Sanat Ev, Seyahat, Salon (001)
zoom_in

POZİLAN 10 ML Jel Oje - Kabak Yanmış Turuncu Sonbahar Jel Tırnak Kış Güz Renk Koleksiyonu Glitter Jel Çivi Kapalı Islatın UV / LED Tırnak

₺ 20.94

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

[Kristal Renk] amber jel oje kristal berraklığında ve unique.It tırnaklarınızın daha özel ve güzel görünmesini sağlar.Her rengin iki etkisi vardır : ince kaplama ve kalın kaplama, tüm günlük işler veya tarihler için mükemmeldir. [Uzun Ömürlü] Turuncu-kırmızı glitter jel oje serisi, farklı insanlar için 20-35 gün parlak tutabilir.Güzel parlaklık parlaklık, uzun ömürlü , mevcut çarpıcı color.No Cips veya Lekeler, kolayca soyulmaz. [Kolay Uygulama] Jel oje yüksek pigmentli, mükemmel parlak tırnak tasarımı için uygulanması kolay, evde DIY tırnak sanatı, seyahat, profesyonel salon,başlangıç veya yeni başlayanlar için uygundur. [Madde güvenliği] Bu sonbahar jel oje esas olarak yüksek kaliteli doğal reçine malzemelerden yapılmış, güvenli ve toksik olmayan, düşük koku, güvenle kullanabilirsiniz. [Sıcak Uyarı] Bu sonbahar jel oje önce bir astar ile kaplanmalı ve daha sonra 60-120 s için bir UV LED tırnak lambası altında kürlenmeli ve bir üst kat da gereklidir.Müşterinin alışveriş deneyimi önceliklidir, herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin ve size tatmin edici bir çözüm sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.Kullanım talimatları : Adım 1. Temiz ve kuru bir yüzey elde etmek için tırnaklarınızı temizleyin, Düzeltin, dosyalayın ve parlatın.2. adım. İnce bir astar tabakası uygulayın ve UV/LED ışığı altında 60 saniye kürleyin.3. adım. İnce bir renkli jel cila tabakası uygulayın ve gerekirse UV/LED ışığı altında 60 saniye kürleyin, 2-3 kat renk uygulayın.Her seferinde UV/LED ışığı altında 60-90 saniye kürlenmesi gerektiğini unutmayın Adım 4, Rengi daha canlı hale getirmek ve UV/LED ışığı altında 90-120 saniye kürlemek için bir üst kat tabakası ile bitirin.Şartname : Adı : Kaplumbağa Kabuğu Amber Jel Oje Malzemeler : doğal reçine Kapasite : 10 ML Renk : 001 002 003 004 005 006 007 008 009.

Name:
Tortoiseshell Amber Gel Nail Polish Ingredients

Kategorideki en iyi teklifler..