• Yeni
G. B. S Erkek Lavanta ve Narenciye Tıraş Sabunu %97 Tamamen Doğal Shea Yağı ve Gliserin ile Zenginleştirilmiş, Zengin Köpük Formu Oluşturur, 3 Oz Paket 1 (Lavanta ve Narenciye Tıraş Sabunu)
zoom_in

G. B. S Erkek Lavanta ve Narenciye Tıraş Sabunu %97 Tamamen Doğal Shea Yağı ve Gliserin ile Zenginleştirilmiş, Zengin Köpük Formu Oluşturur,

₺ 23.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

GÜNLÜK kullanım için-G. B. S Erkek Tıraş Sabunu sakal kıllarınızda günlük kullanım içindir.BÜYÜK LATHER-G. B. S Erkek Tıraş Sabunu, zengin lathering tıraş sabunu disklerimizle size en iyi ıslak tıraş deneyimini sunar.Saniyeler içinde kalın köpük cildinizi nemlendirir ve nemlendirir ve size taze bir görünüm kazandırır.TIRAŞ - Bir pakette tam 3 ons Lavanta ve Narenciye tıraş sabunu elde edersiniz.80'den fazla tıraş için yeterli sabun.Tıraşın tamamlandıktan sonra.G. B. S Erkek Tıraş Sabunu cildinizi nemlendirmeye devam ederek yüzünüzü taze ve pürüzsüz hissetmenizi sağlar.SHEA YAĞI-Shea Yağı, doğanın en iyi ve etkili nemlendiricilerinden biridir.Bu G. B. S Tıraş Sabununda bulunan Shea yağı cildinizi ve yüz kıllarınızı nemlendirmeye ve beslemeye yardımcı olarak her tıraştan sonra daha parlak ve sağlıklı görünmenizi sağlar.AMBALAJ-G. B. S Erkek Tıraş Sabunu 1 adet Lavanta ve Narenciye Tıraş Sabunu paketindedir.Bize e-posta gönderin.Herhangi bir sorunuz varsa sorularınızı dikkatle ele alacağız.Yüksek kaliteli ürünler ve güler yüzlü hizmetler sunacağımıza söz veriyoruz ve ürünlerimizi her kullandığınızda size rahat bir deneyim sunmayı umuyoruz.Araçlarımız Tüm ABD genelinde profesyonel Berberler tarafından kullanılmaktadır.

Kategorideki en iyi teklifler..