• Yeni
100 Adet Test Tüpleri ile Kapaklar Şeffaf Plastik 13x100mm, saklama kabı için Bilimsel Deneyler, Parti, Ev Süslemeleri, Şeker Depolama, (Bettomshin)
zoom_in

100 Adet Test Tüpleri ile Kapaklar Şeffaf Plastik 13x100mm, saklama kabı için Bilimsel Deneyler, Parti, Ev Süslemeleri, Şeker Depolama,

₺ 50.67

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【Karakteristik】 - Kabarcık yok, kirlilik yok, yüksek ve düşük sıcaklık dayanımı. 【Boyut】 - Tüp Çapı : 13mm/0.51 inç; Maksimum Uzunluk : 100mm/3.94 inç. 【Sızdırmazlık】 - Ekli geçmeli kapaklı plastik test tüpleri, sızdırmaz ve kullanımı kolay, esnek kapak, rahat kullanım. 【Depolama Uygulaması】-Sıvı, toz ve boncuk, banyo tuzu, maya, şeker, uçucu yağ, kirpik, bitki yayma, karınca besleme vb.Gibi küçük nesneleri saklamak için idealdir. 【Numune Toplama】-Moleküler biyoloji, klinik kimya, biyokimya ve diğer alanlarda Numune toplamada yaygın olarak kullanılır.Laboratuvar deneyi ve belirli hacimli sıvı almak için ev kullanımı gibi birçok alan için idealdir.Malzeme : Plastik Test Tüpleri Kap Renk : Kırmızı Renk : Şeffaf Yuvarlak Alt sızdırmaz Tüp Boyutu : 13mm/0.51-inç x 100mm/3.94-inç (Çap x Uzunluk) Muti-fonksiyonu Depolama için büyük aracı sıvı, toz ve küçük nesneler, gibi boncuk, yağ, vb.Moleküler biyoloji, klinik kimya, biyokimya ve diğer alanlarda Numune toplamada yaygın olarak kullanılır.Not : Sert plastik test tüpü, cam test tüplerinin yerine geçer ve yüksek sıcaklık veya basınç altında işlenemez.

Kategorideki en iyi teklifler..