• Yeni
SPNEC ayarlanabilir mutfak düzenleyici tencere kapağı Raf Genişletilmiş Paslanmaz Çelik kaşık Plaka Tutucu Raf Çanak Tepsi Standı Aksesuarları Depolama (Boyut: 352315.5 cm)
zoom_in

SPNEC ayarlanabilir mutfak düzenleyici tencere kapağı Raf Genişletilmiş Paslanmaz Çelik kaşık Plaka Tutucu Raf Çanak Tepsi Standı Aksesuarları

₺ 1128.06

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Ana malzeme : PP demir.Kart yuvasının genişliği serbestçe ayarlanabilir : bölme çubuğu her iki tarafa ayrılır, konumu hareket ettirebilir ve istediğiniz gibi monte edebilirsiniz.Geçmeli tasarım : rafın yanındaki toka tasarımı, ikiden fazla parça satın alırken birbirine bağlanabilir.Kaymaz alt : tencerenin kırılmasını önlemek için kaymaz ve sabittir.Küçük ve küçük alan, dolaplara, çekmecelere vb. Konabilir., düzgün ve düzenli depolama.Ana malzeme : PP demirkart yuvasının genişliği serbestçe ayarlanabilir : bölme çubuğu her iki tarafa ayrılır, konumu hareket ettirebilir ve istediğiniz gibi kurabilirsiniz.Geçmeli tasarım : rafın yanındaki toka tasarımı, ikiden fazla parça satın alırken birbirine bağlanabilir.Kaymaz alt : tencerenin kırılmasını önlemek için kaymaz ve sabittir.Küçük ve küçük alan, dolaplara, çekmecelere vb. Konabilir., düzgün ve düzenli depolama.Açıklama : Ürün adı : tencere depolama rafı Ana malzeme : PP demir Ürün boyutu : gösterildiği gibi Ürün ambalaj ağırlığı : 573g/320g Ürün uygulaması : 14cm-28cm Tencere Özellikleri : 1. Kart yuvasının genişliği serbestçe ayarlanabilir : bölme çubuğu her iki tarafa ayrılır, konumu hareket ettirebilir ve istediğiniz gibi monte edebilirsiniz.2. Geçmeli tasarım : rafın yanındaki toka tasarımı, ikiden fazla parça satın alırken birbirine bağlanabilir.3. Kaymaz alt : tencerenin kırılmasını önlemek için kaymaz ve sabittir.4.Küçük ve küçük alan, dolaplara, çekmecelere vb. Konabilir., düzgün ve düzenli depolama.Paket içeriği : tencere kapağı rafı*1not : Renkler farklı monitör ekranı için küçük bir fark olabilir.Öğenin ihtiyacınız olan öğe olduğundan emin olmak için lütfen mümkün olduğunca kontrol edin.Izin lütfen 0.5 - 1 inç farkı nedeniyle manuel ölçüm.(1 inç=2.54 cm) Adı : Duvara monte tencere kapağı raf.Ağırlık : yaklaşık 0.41 kg.Malzeme : ABS.

Kategorideki en iyi teklifler..