• Yeni
Masaüstü 12 Haneli Hesap Makinesi, Güneş,USB Şarj Güç Kaynağı,Hassas Düğme Elektronik Hesap Makinesi, Ofis,İş için Çok İşlevli (Renk: Sarı, Boyut: 5. 3X6. 9 inç)
zoom_in

Masaüstü 12 Haneli Hesap Makinesi, Güneş,USB Şarj Güç Kaynağı,Hassas Düğme Elektronik Hesap Makinesi, Ofis,İş için Çok İşlevli (Renk:

₺ 349.47

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar.Kapsanan satın alma fiyatı için size bir e-hediye kartı göndereceğiz product.In bazı durumlarda, değiştireceğiz veya onaracağız. ● [12 basamaklı hesap makinesi] Çalışma ve çalışma ihtiyaçlarını karşılamak için hafif ve kullanışlı basit masaüstü hesap makinesi; çalışma ve çalışma sırasında yanınızda taşınabilir, kullanımı kolay, zarif ve güzel. ● [Konfor düğmesi] Tüm düğmeler bambu ve ahşaptan yapılmıştır ve klavyedeki dijital logonun giyilmesi kolay değildir ve uzun süreli kullanımdan sonra açıkça görülebilir.Mekanik klavyenin dokunma hissi vardır, düğmeler hassas ve hızlıdır ve el rahat ve aşınmaya dayanıklıdır. ● [LCD ekran] Yüksek çözünürlüklü geniş görüş açısı LCD ekran, net dijital ekran, ofis öğrenme verimliliğini artırır, kullanımı kolaydır; eğimli görüş açısı tasarımı, insan perspektifine uyum sağlar, göz yorgunluğunu giderir. ● [Güç kaynağı] Hesap makinesi çift güç kaynakları ile güçlendirilebilir : güneş +USB, uzun ömürlü pil ömrü, otomatik uyku, 30-60 gün bekleme, enerji tasarrufu. [Kaymaz alt] ● -slip tasarım kayması ve yere düşmesini önlemek kolay değil klavye üzerinde hızlı yazmanız için size sağlar dibi olmayan.13 adı : Calculator Screen malzeme : LCDPanel malzeme : bambu wood Key malzeme : bambu wood Color : yellow Size.4cm X17.5 cm/5.3"X5. : Ofis, ev, okul, öğrenci, çalışma, farklı ölçüm araçları ve yöntemleri gift Due, veri boyutu hatadır 1~3cm 9"Güç kaynağı : ekranda güneş + düğmesine battery Maximum ekran hanesi : 12 digits Suitable, lütfen anlayın.Tüm ürünlerimiz ayni alınır.Bu genellikle çekim yaparken ışık ve monitör arasındaki farktan kaynaklanan küçük bir renk farkıdır.Bu, formül grafiklerini görüntüleyebilen bilimsel bir hesap makinesidir.Ekranı, grafikleri ve denklemleri aynı anda gösterecek kadar büyüktür ve hesaplamaları ve düzeltmeleri ayrıntılı olarak görüntülemenizi sağlar.

Kategorideki en iyi teklifler..