• Yeni
Atstı 24-bit Grafik Programlama Hesap Makinesi, 8G Bellekli Bilgisayar, 160100 Çözünürlük, Siyah
zoom_in

Atstı 24-bit Grafik Programlama Hesap Makinesi, 8G Bellekli Bilgisayar, 160100 Çözünürlük, Siyah

₺ 1106.01

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

◆ Güçlü ve çeşitli grafik fonksiyonları : parametre çizimi, kutup çizimi, dizi çizimi, istatistiksel çizim, 3 D çizim, diferansiyel denklem çizimi ve diğer grafik fonksiyonları. ◆ SAT/AP profesyonel sınav önerileri-Profesyonel sınav hesaplamasının ihtiyaçlarını karşılayın, sınav odasına girmeye uygun, profesyonel problemleri çözmesi kolay. ◆ İnce gövde tasarımı taşınabilir-düz gövde tasarımı, ince ve şık, taşıması kolay. Familiar Tanıdık düğme işlevinin kullanımı kolaydır-kullanıcı alışkanlıklarına uygun olarak rahat ve dayanıklı düğme tasarımını seçin. ◆ 24 basamaklı ekran grafikleri daha nettir-2,8 inç 24 basamaklı ekran seçilir ve çözünürlük 160 * 100'dür; Grafikler net bir şekilde görüntülenebilir.Açıklayın : Güçlü ve çeşitli grafik fonksiyonları : parametre çizimi, kutup çizimi, dizi çizimi, istatistiksel çizimi, 3 B çizimi, diferansiyel denklem çizimi ve diğer grafik fonksiyonları.Gerçek zamanlı 3b yüzey rotasyonları ve profilleri 3 B perspektifinden görmenize yardımcı olur.82 187*özellikler : Ürün Adı : Grafik programlama calculatormaterial : plastic Product boyutu : Evet efekt ve Müzik içeren İlgili kişi : öğrenme ortaokul öğrencilerinin matematik için soruşturma Uygun● ve OKİcon masaüstü (RAM) güç kaynağı ile 18mm Equipped : No. 7 battery Display basamak : display Resolution 24 basamak : 160*100 Available bellek : 188 KFlash bellek : 2.7 MBSplit ekran : OKClock ekran : : : *;●bilim Koleji Öğrencileri ve çalışma ve kullanımı (örneğin, Mekanik Ve Elektrik Mühendisliği), diğer büyükler için Uygundur;● CBL2 veri toplayıcı ile donatılmış, (özellikle açık deneyler) kolej ve üniversitelerde Deneysel veri toplama ve işleme için uygun;● bu verileri istatistik ve karmaşık hesaplamalar gibi ilgili alanlardaki personel için Uygundur.Paket listesi : 1 * grafik programlama hesap makinesi Memnuniyetiniz bizim tek dileğimizdir.Ürünlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçebilirsiniz!.

Product name:
Graphic programming calculator
material:
plastic
Product size:
187*82*18mm
Equipped with power supply:
No. 7 battery
Display digits:
24 digits display
Resolution:
160*100
Available memory (RAM):
188 K
Flash memory:
2.7MB
Split screen display:
OK
Clock display:
OK
Icon desktop:
yes
▶Applicable people:
● Suitable for middle school students' mathematics learning and inquiry:
;
●Suitable for college students in science and other majors (such as mechanical and electrical engineering) to study and use; :
● Equipped with CBL2 data collector, suitable for the collection and processing of experimental data in colleges and universities (especially outdoor experiments); :
● Suitable for personnel in related fields such as data statistics and complex calculations. :
Packing list:
1*Graphic programming calculator :
Your satisfaction is our only wish. If you have any questions about our products, you can contact us! :

Kategorideki en iyi teklifler..