• Yeni
Inbeage Silikon Halka Tutucu iPhone için kılıf 13 Pro Max, Tam Vücut Koruma, 360° Kickstand Kılıf ile El Kayışı, Destek Manyetik Araç Montaj, 6.7 inç 2021 (Nane)
zoom_in

Inbeage Silikon Halka Tutucu iPhone için kılıf 13 Pro Max, Tam Vücut Koruma, 360° Kickstand Kılıf ile El Kayışı, Destek Manyetik Araç

₺ 41.94

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

[Yumuşak İpeksi Dokunuş] : i Phone 13 Pro Max 6.7 inç 2021 için tasarlanmıştır. Silikonun kaplaması, dış kısmı elinizde harika hissediyor.Ayrıca cebinize kolayca girip çıkar. [Tam Koruma] : Lens, i Phone lensinizin ve çevre biriminizin çizilmesini etkili bir şekilde önleyerek aşınmaya ve darbelere karşı korumak için tamamen kapalıdır.i Phone'unuzun arkasını çizilmelere karşı koruyabilen mikrofiber yastık ile kaplanmıştır. [Eller Serbest] : Kolay görüntüleme ve kullanım için uygun 360° dönebilen halka kickstand.Manyetik araç montajı ile doğrudan adsorpsiyon için dahili metal plaka. [Aynı Renkteki Eşleşen El Kayışı] : Telefonu açık havada tutarken ve taşıması kolay ek güvenlik sağlamak için dahili el kayışı. [Hızlı Yanıt] : Hassas bağlantı noktaları, telefonunuzun tüm işlevlerine kolay erişim sağlar.Fit düğmeleri size mükemmel duyarlı dokunma deneyimi sunar.

Kategorideki en iyi teklifler..