• Yeni
DAWEIXEAU Kılıf için Galaxy S21 5G, S21 Durumda,silikon Darbeye Dayanıklı Hibrid Ağır Zırh Braketi ile Tampon Kapak Kılıf için Samsung Galaxy S21/S21 5G (Mavi)
zoom_in

DAWEIXEAU Kılıf için Galaxy S21 5G, S21 Durumda,silikon Darbeye Dayanıklı Hibrid Ağır Zırh Braketi ile Tampon Kapak Kılıf için Samsung

₺ 44.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Samsung Galaxy S21 için Kickstand Kılıf. Sağlam bir iç TPU kılıfı, şokları emerken telefonunuzu sıkıca kavrar ve bumps.It manyetik bir araç montaj tutucusuna çekilebilir.metal plaka, telefonun manyetik araç montajına iyi takılabilir ve size güvenli bir sürüş deneyimi sunar. (manyetik araç montaj dahil değildir).Dahili katlanabilir kickstand, filmleri ve videoları sorunsuz bir şekilde eller serbest izlemenizi sağlar.Hassas kesim ve tasarım; tüm bağlantı noktalarına, sensörlere, hoparlörlere, kameralara ve tüm Telefon Özelliklerine kolay erişim.Galaxy S21 için özel olarak tasarlanmıştır. Düşme, çarpma ve darbelere karşı ek koruma sağlamak için birinci sınıf TPU cilt.Cihazınıza mükemmel şekilde uyacak şekilde tasarlanmış form uydurma kılıf Tüm düğmelere, sensörlere ve bağlantı noktalarına kolay erişim Kullanıcı arayüzüne, kamera lensine, kulaklık jakına tam erişim.Özellikler : 1.Galaxy S21 kılıfı, kurulumu, çıkarılması ve cep telefonunuzun tüm işlevlerine erişmesi kolay2. Hibrid Sert PC ve Yumuşak TPU kılıf, Yüzey parlak, iyi hissediyorum, telefona uyarlanmış kesim, telefonunuza tam koruma sağlar. 3. Galaxy S21 kılıfı, üstün şok emilimi ve çizilme direnci sağlayan 2 katmanlı tasarım, kompakt, zarif, şık tasarım. 4. Dahili Katlanabilir Kickstand, Eller Serbest Video İzleme, Okuma vb. Için Büyük Kolaylık Sağlar5. Manyetik vantuz : Manyetik araç telefonu tutucusu tarafından çekilebilir, bu da sürüşü kolaylaştırır. (araç telefonu tutucusu hariç) 6. İstenmeyen darbelere, çizilmelere, çürüklere veya lekelere karşı. 7. Malzeme : Sert PC + Yumuşak TPU.

Kategorideki en iyi teklifler..