• Yeni
GOGODOG ile Uyumlu Google Piksel 6 Kılıf Tam Kapak Ultra İnce Anti Kayma Yaratıcı Basit Çizilmeye Dayanıklı Anti Güz Buzlu İnce Yumuşak Kabuk TPU Siyah Kapak için Google Piksel 6 (Mavi)
zoom_in

GOGODOG ile Uyumlu Google Piksel 6 Kılıf Tam Kapak Ultra İnce Anti Kayma Yaratıcı Basit Çizilmeye Dayanıklı Anti Güz Buzlu İnce Yumuşak

₺ 35.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

1.Ultra ince tasarım, telefonun orijinal hissini korur. 2.Yüzey taşlama işlemi, artık parmak izlerini ve terlemeyi azaltır. 3.Özel tasarım, kurulumu daha kolay. 4.Kenar sert tedavi, daha kapsamlı koruma. 5.Ekrandan dört kenar daha yüksek, düşme darbe kuvvetini etkili bir şekilde azaltır.Dikkat : Durum Google Pixel 6 pro içindir.Hakkımızda : Belki de fiyatımız en düşük değildir, ancak kalitemiz kusursuzdur, kaliteyi uygun maliyetli sağlamak nihai hedefimizdir.Ürün Açıklaması : 1.Malzeme : TPU.2.Hassas açma, düğmenin ömrünü uzatmak için etkili koruma düğmesi.3.Tasarımla çevrili kasanın kullanımı, etkili şok ve düşme, telefonun daha güvenli olmasını sağlar.4.Ultra-ince kasa tasarımı, hafif.

Kategorideki en iyi teklifler..