• Yeni
LAKİQ Dim Modern LED Avize Kare Akrilik Gömme Montaj Tavan Aydınlatma armatürü Nordic Ultrathin yakın tavan ışık yatak Odası Oturma Odası Yemek Odası için (Kademesiz Karartma, 8)
zoom_in

LAKİQ Dim Modern LED Avize Kare Akrilik Gömme Montaj Tavan Aydınlatma armatürü Nordic Ultrathin yakın tavan ışık yatak Odası Oturma Odası

₺ 227.70

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【Dikkat : 】 Dış halkada onu korumak için iki koruyucu film vardır, kahverengi ve mavi koruyucu film, lütfen armatürü taktıktan sonra her ikisini de çıkarın. 【Ürün Boyutu : 】 Seçenek için 4 Boyut mevcuttur, Fikstür Genişliği yaklaşık 8’/16.5’/20.5’/23.5’; Odanız için en iyi Boyutu seçin. 【Yüksek Kalite】Akrilik ve Metalden yapılmış, Sağlam, Sağlam, Güzel ve Dayanıklıdır. 【Satın Almaya Değer : 】 Kurulumu Kolay; Güzel Görünümlü : Herhangi bir Oda için harika ışık; Çevrimiçi Göründüğünden Daha Çekici; Alanınız için gerçekten iyi bir seçimdir. 【Herhangi Bir Oda için Uygun】Yatak Odası Oturma Odası, Yemek Odası, Mutfak, Restoran, Otel, Ahır Modern Dekorasyonu için uygundur.Özellikler 55 W Ampul Ampul Tipi Dahil : LED Armatür Genişliği : Ampul Başına 8’16.5/"20.5/"/23.5" Watt : 11/34/44/Tavan Işıkları Renk : Beyaz Stil : Çağdaş/Modern Işık Yönetmeni : Aydınlatma Genişliği Aşağı : Kare Ampul Dahil 18 ila 24 İnç,12 ila 18 İnç Özel Şekli de yoktur Kategori : : .

Kategorideki en iyi teklifler..