• Yeni
Dahili Pilli LNLYF Taşınabilir CD Çalar, Kompakt Mini CD Çalarlar, Kişisel, CD-R, CD-RW ve MP3 ile uyumludur. CD Walkman. (Renk: Gümüş)
zoom_in

Dahili Pilli LNLYF Taşınabilir CD Çalar, Kompakt Mini CD Çalarlar, Kişisel, CD-R, CD-RW ve MP3 ile uyumludur. CD Walkman. (Renk: Gümüş)

₺ 242.10

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Portable Taşınabilir CD çalar : CD çalar, CD, MP3, CD-RW ve CD-RR ile yaygın olarak uyumludur formats.It çeşitli modern işlevlere sahiptir-DIR : MP3 diskler için tüm parçalar birkaç albüme ayrılmıştır. ❤ 1000m Ah şarj edilebilir pil : Taşınabilir kişisel CD çalar, tam olarak şarj edildikten ve orta ses seviyesinde oynatıldıktan sonra yaklaşık 7 saat güç sağlayan 1000mh lityum pil ile donatılmıştır. ◆ ASP anti-şok koruması : Bu küçük walkman CD çalar, hareket ederken istikrarlı bir ses deneyimi sağlayabilen anti-şok koruma tasarımını benimser, CD çalma 45 saniye anti-atlama koruması, mp3'ler 120 saniye anti-atlama koruması. sound 5 çeşit ses efekti : BBS, POP, Caz, Rock, Klasik; 5 çeşit oynatma modu.kişisel CD çalar, ses kontrolü, ileri/geri atlama, oynat/duraklat, klavye kilidi, şok direnci vb. Dahil olmak üzere beklediğiniz tüm standart oynatma işlevlerini sağlar. Gift Mükemmel Hediye, Çocuklar, yaşlılar ve arkadaşlar için hediyeler vb.Dil öğrenimi, doğum öncesi eğitim/doğum öncesi eğitim, erken eğitim, FM radyo yayını, CD/MP3 müzik çalar ve ev veya kahve evi dekorasyonu için uygundur.CD çalar CD, MP3, CD-RW ve CD-RR biçimleri yaygın olarak uyumlu taşınabilir CD çalar.MP3 diskleri İçin, tüm parçalar çeşitli albums1000m Ah şarj edilebilir pil ayrılır : taşınabilir kişisel CD çalar tamamen şarj ve aynı zamanda hareketli, CD-atlama koruması anti 45 saniye çalma zaman kararlı bir ses deneyimi sağlayabilir Bu küçük walkman CD çalar benimser anti-şok koruma tasarımı, orta volume ASP bir anti-şok koruma : at oynatılan sonra güç yaklaşık 7 saat sağlayan 1000mh bir lityum pil ile donatılmıştır-DİR : modern çeşitli fonksiyonları vardır, Çalma modları anti mp3 120 saniye ses efektleri atlama protection5 tür : BBC, POP, Caz, Rock, Klasik; 5 çeşit.kişisel CD çalar, ses kontrolü, ileri/geri atlama, oynat/duraklat, klavye kilidi, şok direnci vb. Dahil olmak üzere beklediğiniz tüm standart oynatma işlevlerini sağlar.Mükemmel Hediye, çocuklar, yaşlılar ve arkadaşlar için hediyeler vb.Dil öğrenimi için uygun, doğum öncesi eğitim/doğum öncesi eğitim, erken eğitim, FM Radyo, CD/MP3 müzik çalar ve ev ya da kahve evi decoration Name : CD player Support disk formatı : CD disk, MP3 disk CDR, CDRW müzik disc Product yanan renk : beyaz, siyah, silver Product boyutu format : 143 142x25mm Weight× : 200g Display : LCD display Headphone jack : 1×3.5 mm Frequency tepkisi : 20 Hz Sound etkileri : ağır bas, pop, caz, rock, classic Signal gürültü oranı : ≥80d B.

Kategorideki en iyi teklifler..