• Yeni
TSWEET CD Çalar Taşınabilir şarj edilebilir pil Kişisel CD Çalar Desteği Son Bellek Anti-Atlama Koruma lcd ekran ile AUX kablosu için Araba Çocuk Sesli Kitaplar
zoom_in

TSWEET CD Çalar Taşınabilir şarj edilebilir pil Kişisel CD Çalar Desteği Son Bellek Anti-Atlama Koruma lcd ekran ile AUX kablosu için

₺ 821.19

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

✔ Uzun Pil Ömrü : Dahili büyük kapasiteli şarj edilebilir 1400 mah lityum pil, kulaklıkları olan kişisel müzik diski CD çalar, bir kez tam şarj olduktan sonra 12 saate kadar çalışma süresini destekleyebilir; Birlikte verilen USB şarj kablosuyla uygun şarj. Compact Kompakt, esnek seçenekler için CD, MP3, WMA formatı dahil olmak üzere birden fazla ses formatını destekler (bluetooth'u desteklemez). ✔ Süper Anti-şok : CD'ler için 100 saniyeye kadar anti-atlama koruması ve MP3 CD'leri için 180 saniyeye kadar anti-atlama koruması, nereye giderseniz gidin taşıması kolaydır, müziğin günlük hayatınıza girmesine izin verin. Accessories Pratik Aksesuarlar : Daha iyi bir akustik deneyimin keyfini çıkarmak için taşınabilir CD çaları araç hoparlörleri gibi diğer sesli cihazlara bağlayabileceğiniz 4.9 metrelik bir AUX kablosuyla birlikte gelir (Lütfen aracınızın 3.5 mm AUX bağlantı noktasına sahip olduğundan emin olun). ◆ Kullanıcı dostu : Oynatma bilgilerini kolayca ve rahatça görüntülemek için ekranı istediğiniz zaman uyandırabilen LED ekran ve düğmeler için arka ışık tasarımı; 5 ses efektini destekler-BBS, POP, CAZ, ROCK, KLASİK; 5 oynatma modu-Sırayla çalın, bir şarkıyı tekrarlayın, Tüm şarkıları tekrarlayın, Karıştırın, Her parçanın ilk 10 saniyesini çalın.Yükseltilmiş taşınabilir CD player Screen özellikleri özellikler : Ürün Adı : gittiğiniz her yerde onu almak için verdiğim Şık ve Taşınabilir bu yıl 180 saniye uygun 100 saniye MP3 CD 20 KHZSampling frekansı : 44,1 KHZD/A dönüşümü : 16 bit Battery : 3.7 TSA lon 1400 MACharging zaman f> 4 hours Playing süresi : 12 hours Anti-shock saat : 20 segment gösterge(beyaz arka) Kulaklık güç : 16mw+16mw(32 OHM)Çalışma gerilimi : DC 5 VFrequency yanıt : -.Özel taşınabilir cd çalarınız olarak, en iyi müzik ortağınız olabilir.【Kulak Koruyucu Tasarım】 kulaklarınızı yüksek hacimli müziğe ani maruz kalmadan koruyun.【LED Ekran】 MP3 CD çaların mevcut durumunu gözlemlemenizi sağlar, en sevdiğiniz ekolayzır işlevini seçmek daha kolaydır.【AUX Fonksiyonu】 1.5 m AUX kablosu ile birlikte gelir, AUX kablosu giriş jakı üzerinden diğer tüm sesli cihazlarla AUX bağlantısını destekler.

Product name:
Upgraded portable CD player
Screen specification:
segment display(white backlight)
Earphone power:
16mw+16mw(32Ω)
Working voltage:DC 5V :
Frequency response:
20-20KHZ
Sampling frequency:
44.1KHZ
D/A conversion:
16 bit
Battery:
3.7VLi lon 1400MA
Charging time:> 4 hours :
Playing time:
about 12 hours
Anti-shock time:
CD
【Fashionable and Portable】 suitable for you to take it everywhere you go. As your private portable cd player, it could be your best music partner. :
【Ear-Protection Design】 protecting your ears from sudden exposure to high volume music. :
【LED Display】 allowing you to observe the current status of MP3 CD player, more easier to choose your favorite EQ function. :
【AUX Function】Comes with a 1.5m AUX cable,support AUX connection with all other audible devices via the AUX cable input jack. :

Kategorideki en iyi teklifler..