• Yeni
SMLZV Taşınabilir Bluetooth Oynatıcı, Vinil Kayıt Görünümü Dahili Şarj Edilebilir Pilli USB Oynatıcı, DC 3,5 mm Harici Ses, Otomatik Ayar Oynatıcılı FM Radyo (Renk: Pembe)
zoom_in

SMLZV Taşınabilir Bluetooth Oynatıcı, Vinil Kayıt Görünümü Dahili Şarj Edilebilir Pilli USB Oynatıcı, DC 3,5 mm Harici Ses, Otomatik

₺ 131.70

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

●【Hoparlör bağlantısı】 : 35 mm Aux Giriş Jakı üzerinden herhangi bir harici cihaza bağlanabilme özelliğine sahiptir. ●【FM radyo 】 : Otomatik ayarlama ile USB flash sürücü okuyucu ve TF hafıza kartı oynatmayı destekler. ●【Boyut】 : Bu Bluetooth hoparlörün boyutları 19*19*10*39 cm. ●【Dahili şarj edilebilir pil】 : Bluetooth bağlantısı ile bu surround hoparlörde saatlerce müzik çalabilirsiniz. ●【Mağazamıza hoşgeldiniz】 : Daha fazla ürüne ihtiyacınız varsa, lütfen seçmek için mağazamı tıklayın, satın almanız için çeşitli stiller, her gün mutlu olmanızı dilerim!. 19* ●özellikler : Adı : çok Fonksiyonlu Hoparlör Renk : maun, maça, altın tozu Boyutu : 19*10*C diğer aksesuarlar resimde demo 1 x Bluetooth hoparlör dahil değil Dahil 2 KG Anlamı : Klasik duyguları, sonsuz Uygulama anlamı : oturma odası, çalışma odası, iş yeri, tema restaurant ●Paket : button Ağırlık 3.5 MM audio jack, USB, Wi-Fi Hoparlör ayarlama yöntemi : lityum pil Desteği biçiminde inşa 39cm Güç kaynağı modu : MP3 U disk TF kartı FM Bağlantı yöntemi : : .●Mağazamıza hoşgeldiniz, Daha fazla ürüne ihtiyacınız varsa, lütfen seçmek için mağazamı tıklayın, satın almanız için çeşitli stiller, her gün mutlu olmanızı dilerim!.

Kategorideki en iyi teklifler..