• Yeni
z-kardan adam araba kılıfı Su Geçirmez Tüm Hava Otomobiller için, Evrensel Fit için Sedan (Kalınlaşmış Su Geçirmez, 185-70-59 inç)
zoom_in

z-kardan adam araba kılıfı Su Geçirmez Tüm Hava Otomobiller için, Evrensel Fit için Sedan (Kalınlaşmış Su Geçirmez, 185-70-59 inç)

₺ 68.94

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【YÜKSELTİLMİŞ SU GEÇİRMEZ MALZEME】 210 T suya dayanıklı yüksek yoğunluklu su geçirmez malzeme.Sedan kapağı, aracın Su sorunlarını etkili bir şekilde önler. 【TÜM hava koşullarına dayanıklı KORUYUCU】 aracın şerit kaplaması boyaya zarar vermez.PVC Naylon Kumaş kumaş çizilmelere ve çentiklere, aşırı sıcaklıklara, kuma, toza, yapraklara, dallara, karlara, donlara, kuşlara karşı koruma sağlar. 【Gümüş Yansıma】 1.UV ışınlarına karşı koruma : UV Koruma Araba Kılıfı,güneşin UV ışınlarını aracın yüzeyinde ve iç kısmında etkili bir şekilde engelleyebilir, öndeki 2.6 Yansıtıcı Şerit geceleri insanları ısıtır. 3.Yan görünüm aynalar cep, kapsamlı koruma. 4.Gümüş Kaplama ultraviyole radyasyonu etkili bir şekilde bloke eder. 【Anahtar İpuçları ve Servis】 Araba kapağını aldıktan sonra, herhangi bir boyut sorunu veya ürün kusuru varsa lütfen zamanında bizimle iletişime geçin, sizin için satış sonrası sorunlarla hemen ilgileneceğiz.Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin arkasındayız ve her zaman size en iyi memnuniyeti vermeye çalışıyoruz.

Kategorideki en iyi teklifler..