• Yeni
Arkadaş Anne için Hediyeler, Kızından Anneye Hediyeler, Mücevher Tepsisi Yüzük Tabağı, Gelinin Annesi Anneler Günü için Hediyeler Şükran Günü Noel Sevgililer Günü Doğum Günü (Gerçek Bir Dostluk sonu Olmayan bir Yolculuktur)
zoom_in

Arkadaş Anne için Hediyeler, Kızından Anneye Hediyeler, Mücevher Tepsisi Yüzük Tabağı, Gelinin Annesi Anneler Günü için Hediyeler Şükran

₺ 289.50

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

????Altın FOLYO TAKI TEPSİLERİ : Biblo tabağı, parlak, pırıl pırıl metalik altın folyo süslemeli ve harfli, yüksek kaliteli sırlı seramikten üretilmiştir. ????BİBLO PLAKASI METNİ ŞÖYLE DİYOR : Gerçek bir Dostluk sonu olmayan bir Yolculuktur. ????BENZERSİZ ARKADAŞ HEDİYESİ : Halka Çanağı, arkadaşınıza veya Annenize olan sevginizi ifade etmek için mükemmel bir Anneler günü ve Anneler günü Şükran günü Noel hediyesidir. ????ZARİF DEKOR : Elinizi yıkarken, bulaşıkları yıkarken veya yemek hazırlarken banyoya veya mutfağa koyun.Lavabonun kenarına bırakın ya da yüzük, küpe, kolye ve İzle Komidin.Kaybolmaları konusunda endişelenmeden. ????BOYUTU : Önlemler yaklaşık 4.1"L x 4.1"W x 1 H.strafor ve beyaz kutu ile paketlenmiş.

Kategorideki en iyi teklifler..