• Yeni
Kemine 25 Paket Drenaj Saç Catcher Tek Kullanımlık Örgü Çıkartmalar Duş Saç Tuzak Banyo Aksesuarları Takım Elbise banyo küveti Mutfak Yuvarlak / Kare Şekli (Yuvarlak)
zoom_in

Kemine 25 Paket Drenaj Saç Catcher Tek Kullanımlık Örgü Çıkartmalar Duş Saç Tuzak Banyo Aksesuarları Takım Elbise banyo küveti Mutfak

₺ 11.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【【Ürün detayı】 : Güçlü yapışkan sırtlı dokunmamış kumaş,tek kullanımlık zemin drenaj ağı torbası. ♦ Kare BOYUTU : 15x15 cm (5.9x5 .9 inç). ♦ Yuvarlak Boyutu : 8x8 cm (3.1x3.1 inç) (L x W).Paket içeriği 25 adet tek kullanımlık drenaj saç yakalayıcı. Disposable【Tek kullanımlık】 : tek kullanımlık saç tutucular saçları etkili bir şekilde yakalayabilir ve kanalizasyonun tıkanmasını önleyebilir; Kullanımdan sonra atılabilir ve uygun, hızlı, hijyenik ve temiz olan herhangi bir zamanda yenisiyle değiştirilebilir. Adhesive【Su geçirmez Yapıştırıcı】 : Güçlü su geçirmez yapıştırıcı, saç çıkıntısının haftalarca suda bile yerinde kalmasını sağlar.Ürün, metal, plastik veya fayans olsun, her türlü yüzeye çok iyi yapışır.İpucu : Kolay çıkarılması için lütfen ıslak olduğunda çıkarın. Design【Bilge Tasarım】 : Delik iyidir ve su sızıntısının hızını etkilemeden saçları ve diğer nesneleri etkili bir şekilde kesebilir; kullanımı kolay, tek kullanımlık ürünler kullanımdan sonra herhangi bir zamanda atılabilir. Application【Geniş Uygulama】 : Lavabo, küvet, mutfak, banyo, çamaşırhane vb.Dahil olmak üzere evinizin her köşesine tek kullanımlık drenaj saç tutucu uygulanabilir.Kemine 25 Paket Drenaj Saç Catcher Tek Kullanımlık Örgü Çıkartmalar Duş Saç Tuzak Banyo Aksesuarları Takım Elbise banyo küveti Mutfak Yuvarlak / Kare Şekli.

Kategorideki en iyi teklifler..