• Yeni
Rodam Vinil Emme Seti, Diş Fırçası Başı Kapakları Makyaj Fırçası Tutacağı, Hurda Toplayıcı, Vinil Atma için Silikon Emme Kutusu, Masaüstü Depolama Tutacağı, Ev Dekorasyonu (E)
zoom_in

Rodam Vinil Emme Seti, Diş Fırçası Başı Kapakları Makyaj Fırçası Tutacağı, Hurda Toplayıcı, Vinil Atma için Silikon Emme Kutusu, Masaüstü

₺ 18.87

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Pvc. 【Yüksek Kalite】 Hurda toplayıcı, gıda sınıfı silikondan yapılmıştır ve çok yumuşaktır, bu da en hassas yabani ot aletlerinizi hasar ve çiziklerden koruyacaktır. 【Taşınabilir】 Hafif ve küçük boyut, Meyveyi istediğiniz yere götürebileceğiniz anlamına gelir.Çöp kutusu dolduğunda hurda hemen atılabilir. 【Yaygın Kullanım】 Hurda vinil kutusu hariç,diş fırçası tutacağı, kalemlik, makyaj tutacağı vb.Olarak da kullanılabilir.Hafif ve küçük boyutlu, her yere taşımak için taşınabilir. 【Benzersiz Tasarım】 Açık ağızlı sevimli balık tasarımı, ayıklama işlemini Zanaatkarlar için kolay ve keyifli hale getirir.Yarıkların yardımıyla hurda vinili balıklara kolayca atın. 【Temiz Tutun】 Bu toplayıcı Çalışma alanınızı temiz tutun-tüm küçük yabani ot parçalarını tek bir yerde toplamak için harika Elinizde veya tüm çalışma alanında daha fazla vinil parça yok.Paket içeriği : 1x toplayıcı.

Kategorideki en iyi teklifler..