• Yeni
7 Adet Çukurluğu Terapi Setleri Silikon Anti Selülit Fincan Vakum Emme Masaj Bardak Yüz Çukurluğu Setleri Vücut ve Yüz Masajı Yetişkinler için Ev Kullanımı (Beyaz)
zoom_in

7 Adet Çukurluğu Terapi Setleri Silikon Anti Selülit Fincan Vakum Emme Masaj Bardak Yüz Çukurluğu Setleri Vücut ve Yüz Masajı Yetişkinler

₺ 24.00

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

[Kupa terapisi ayarlar ] : kupa terapisi rahatlama yardımcı olmak için, iyi bir uyku teşvik inanılıyor .Profesyonel çukurluğu terapi seansları zaman alıcı ve maliyetli olabilir, ancak çukurluğu setimiz size evde bir spa sunar. [Cildi Teşvik Eder] : Bacaklarınız, karnınız ve poponuz daha sıkı hissedecek, Çukurluğu masajı zamanla ince çizgileri ve kırışıklıkları düzeltebilir.En iyi sonuçlar ve uzun süreli bakım için günlük kullanın. [Test] : Bardaklarımız silikondan yapılmıştır, titizlikle test edilmiş, Süper güçlü, yumuşak, esnek ve temizlenmesi kolaydır. [Süper Maliyet-etkin Takım] : 2 x Mini Göz Masaj Fincan alacak, 2 x Yüz Masaj Fincan, 2 x Orta Vücut Masaj Fincan, 1 x Büyük Vücut Masaj Fincan. [İpucu] : Bu silikon bardakların sertliği sıcaklıktan etkilenir.Düşük sıcaklıklar onları daha sıkı ve kullanımı zorlaştırabilir.Kullanmadan önce üç ila beş dakika sıcak suda bekletebilirsiniz.

Kategorideki en iyi teklifler..