• Yeni
Takı Led ışık JIKEGF Ücretli ışık 8.07 inç boyunda Kutup Tarzı Spot ışık, 360° Dönen Kafa, Sanat ekranı, Fotoğraf Fotoğraf Ekranı ile 2 ekran ışığı. (Siyah, sıcak ışık, 8,07 inç)
zoom_in

Takı Led ışık JIKEGF Ücretli ışık 8.07 inç boyunda Kutup Tarzı Spot ışık, 360° Dönen Kafa, Sanat ekranı, Fotoğraf Fotoğraf Ekranı ile

₺ 119.40

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【Rechargeable Battery】 : spot dahili şarj edilebilir vardır battery.It tam şarj yaklaşık 4 saat sürer ve yaklaşık 8 saat boyunca kullanılabilir, kablolama sorununu ortadan kaldırır. 【360 Rotasyon】 : 360 dönen lamba tutucu, esnek ekranın ihtiyaçlarını karşılamak için aydınlatma yönünü esnek bir şekilde ayarlayabilir. 【Kurulum】 : Şarj edilebilir lamba mobil, düz veya duvara monte edilebilir.Fiş güç adaptörü ile donatılmış, zahmetli kablo tesisatı yok. 【Alüminyum Çubuk】 : Alüminyum direk güçlü ve dayanıklıdır.Alüminyum kabuk ısıyı etkili bir şekilde dağıtabilir, böylece LED'in servis ömrünü uzatabilir.Aralarından seçim yapabileceğiniz siyah ve gümüş metal kabuk renkleri vardır. 【Applications】 : Esnek spot takı ekran için kullanılabilir, sanat ekran,RV spot,fotoğraf fotoğraf ekran, pencere ekran, kitaplık spot,yat spot, oturma odası spot.Renk : Siyah / Boyut : Sıcak ışık, 8.07 inç.

Kategorideki en iyi teklifler..