• Yeni
KAMWD Erkek Yatak Odası Terlik ev terliği ile Kemer Destek Sandalet Ayak Masaj Terlik, ergonomik Tasarım Terlik Erkekler için Burnu açık Duş Terlik (Renk: Mavi, Boyutu: EUR 42-43)
zoom_in

KAMWD Erkek Yatak Odası Terlik ev terliği ile Kemer Destek Sandalet Ayak Masaj Terlik, ergonomik Tasarım Terlik Erkekler için Burnu açık

₺ 149.70

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Material Malzeme : kauçuk malzeme, hafif ve dayanıklı, Yumuşak ve rahat. ✔ Kaymaz taban : Bu sandaletlerin tabanı kaymaz malzemeden yapılmıştır, düzensiz profil ise çift kayma direnci sunar. ◆ Kalınlaşmış Taban : Yüksek kauçuk malzeme serbestçe bükülebilir.Kalınlaştırılmış taban, ayaklarınıza maksimum konfor ve ağrı kesici sağlayan hafif bir geri çekme kabiliyetine sahiptir. and hafif ve taşınabilir : Hafif malzeme nedeniyle, çok hafiftir ve hemen hemen her çantada saklanabilirler.İster banyo ister parti gecesi olsun, yorgun ayaklardan korktuğunuzda, parmak arası terlik veya yüzme sandaletleri her zaman yanınızda olabilir. ◆ Yaygın Amaçlar : Tüm yıl boyunca uygundur ve Kapalı yatak odası, Banyo, Spa,Spor Salonu,Yüzme havuzu,Plaj,Tatil,Yurtlar,Havuzlar,Halka açık duşlar, Buhar odaları,Kamplar vb.Için kullanılabilir.

Kategorideki en iyi teklifler..